ŠESTNÁCTÉHO listopadu.

16. listopadu 2010 v 20:48 | blbka. |  written.
.
miluju šestnáctý listopad. aspoň jeden den, kdy mě nikdo nebuzeruje a dokonce i bratr je na mě hodnější než obvykle.
dostala jsem esprit connect! a to ne pouhou toaletní vodu, nýbrž parfém! miluju moji maminku. taky jsem dostala svítící větve, které jsem chtěla, voňavou svíčku a úžasné omalovánky, protože je miluju. taky kytku, na které je navěšené rafaello a choco boms! (nebo jak se to píše.)
když jsem přišla domů, byl uklizený celý pokoj, dokonce i moje strana, kterou uklidil honzíček, na liště u mojí postele bylo šestnáct svíček a voněla vonná tyčinka a dokonce mi dal dárek! dal mi plechovku, ve které je asi hlína a semínka levandule, kterou si můžeš vypěstovat a je na tom napsané: sestřičko, až levandule provoní tvé dny, ať splní se ti všechny tajné sny. bylo to úplně pěknééé :)
co mi dal daneček sem radši psát nebudu :D mamka tipovala robertka nebo spodní prádlo. někdy se divím, jak moc jde s dobou.
dneska vlastně miluju úplně všechny. skoro.
a rozhodla jsem se, že prostě chci ten mobil. já si na něho pěkně našetřím. už to mám vymyšlené. koupím si ho po novém roce. bude to tenhle. protože strejda má podobný, akorát větší a s wi-fi. a strašně se mi líbí. a má to i tu tužtičku. a prostěěě. stejně bych nevydržela schovávat si ty peníze třeba až do prázdnin, až se mi budou k něčemu hodit, jak mi poradil drahý. jak se znám, utratila bych je postupně za úplné hovadiny, takže můj plán je nejvhodnější ze všech.
mám tady ještě babičku a babičku s dědou a terezku, tak bych se jim měla jít zase věnovat ;) zatím zatím.