TŘINÁCTÉHO listopadu.

13. listopadu 2010 v 10:40 | blbka. |  written.
♥ !
ten hrneček chci! škoda, že jsem ho nenašla na žádné české stránce, takže mi ho asi ježíšek nepřinese. :((
mám tak nějak pořád chuť psát, i když vlastně ani nemám co.

moje drahá milá rozmazlená sestřenice si mě smazala z přátel. a mého drahého milého taky. opravdu se umí postavit kritice čelem. jsem zvědavá, jak to dneska bude probíhat, jestli se mnou vůbec bude mluvit nebo tak něco.

včera přijela babička s dědou a byla to hádka jako prase, mamka brečela, babička brečela, taťka byl naštván na babičku, řekl jí, že má komplex z titulů, babička se naštvala a odešla pryč. bylo to fakt drama. a když odjeli, tak se to taťka snažil spravit tím, že přišel za mamkou, a řekl jí, že je rád, že to slyšela jeho dcera a že stojí za ním. opravdu umí žehlit problémy!

představuju si, jak by se z takového hrnečku pily čajíčky. chci ho! chci ho! škoda že nejsem romanka, ta by luskla prsty a hrneček by jí stál na stole. teď mě napadá, že by možná něco podobného mohlo být v anglii. pokud tam nakonec vůbec pojedu, že :D

zajímalo by mě, s kým pojedu do kina na harryho pottera. můj drahý milý nechce jet do ostravy, kdo ví proč? já vím proč a nechápu to. ale to je vedlejší. pojedu asi buď s kiki a lindou nebo s beou nebo s kačou nebo s mou novou kamarádkou, se kterou si musím dát v nejbližší době naše první rande. nebo ještě s bráchou, ale ten hajzl už má rezervované lístky na 18. a ani mi nic neřekl. pfff.

vidím to tak, že tam pojedu 19.11., protože ten den tam je flashmob. přímo ve futuru. takže se zúčastním flashmobu a hned potom půjdeme do kina. souhlasíš?

vidím to bledě, protože dneska máme tu úžasnou rodinnou oslavu, na které se všichni budou křečovitě usmívat a dělat, že jsme nejšťastnější na světě. asi poprvé nebudu se sestřenkou zalezlá nahoře v pokoji, ale budu pěkně dole mezi dospělými, abych podpořila maminku.

zítra mám vystoupení, fakt paráda. nechce se miiii. a zas mi to zabije pravděpodobně celé odpoledne, což je fakt skvělé. a to jsem chtěla být celý zítřek s ním!

v pondělí se musím učit češtinu a biologii, protože v úterý budu slavit narozeniny. nejradši bych je neslavila, protože to bude snad ještě křečovitější než oslava romanky a zase to skončí hádkou.

ve středu chci být konečně celý den s ním do prdele! :D

a ve čtvrtek už píšem z té biologie a já chci jedničku. mám tak těžký život..