Prosinec 2010

TŘICÁTÉHO prosince.

30. prosince 2010 v 1:02 | blbka. |  written.
Tumblr_ldvensj2sw1qdwdzao1_500_large
HMMM, JDE TO. VLASTNĚ JE TO HROZNÝ.
Zvládám to. Relatívně. Pokud zrovna není večer a nesedím na facebooku a nevidím zelený puntík od jednoho člověka, který ho mít zelený nemá. Nebo se spíš snažím přesvědčit, abych to zvládala a můj mozek si myslí, že se mi to docela daří. Snažím se. Nebudu tady ze sebe dělat chudáčka. Připomeňte mi to potom někdo :D
Myslela jsem, že to na Silvestra bude hrozné. Ale možná jsem se spletla a bude to fajn. Protože najednou mám dokonce dvě žádosti a já nevím, pro kterou se rozhodnout! A asi se budu řídit Beátčinou radou, pokud ovšem budu mít nějakou příležitost.
Byla jsem v čajovně s Markétkou a Verunkou a bylo to fajn. Kdyby se mi nepodařilo shodit uhlík na stůl, bylo by to ještě lepší. Takové věci se mi přece obvykle nestávají! Ale musíme spolu někam chodit častěji. Protože teď budu mít spoustu času. To znamená, že můžu přestat zanedbávat všechny mé kamarády. Otázkou je na jak dlouho. Upřímně doufám, že tolik moc času nebudu mít navždy. Tak. Píšu s velkými písmenky, protože mám zase pocit, že je to lepší.
Komár si mě včera přidal do přátel i do ICQ a bylo to divné. Chtěl po mně dokonce partnerské rady, nevím čeho tím jako chtěl docílit.
Kačenku mám pryyč zrovna když ji chci mít tadyyy.
Zítra budu asi se Sklářem. Je mi líto, ale opravdu ti nebudu říkat Danieli, je to moc asociující. Děkuji.
Přišel mi pohled z Finska a z Holandska! Konečně mám hmotné důkazy. Vsadím se, že nikdo nebyl nadšen tak jako já jenom proto, že žádné nebyly a teď to určitě budou chtít takyyy. Málem jsem umřela radostí. Aspoň nějaký důvod.
Koupila jsem si barvu na vlasy. A taky vyživující masku. Dva balíčky bonbonků HARIBO a jeden jsem darovala Beátce jako příspěvek na chudé a nešťastné. Taky bylo celkem zábavné pozorovat, jak peče buchty a neumí je naskládat do plechu :D
Ty prázdniny mi úplně rozhodily spánkový systém. Měla bych jít spát. 
Brou princezny ;*

DVACÁTÉHO SEDMÉHO prosince.

28. prosince 2010 v 0:04 | nezadaná. |  written.
.

DVACÁTÉHO ŠESTÉHO prosince.

26. prosince 2010 v 22:51 | naivka. |  written.
Tumblr_ldvbp3oyrr1qe8us8o1_500_large
nevím, jestli je ta holka šťastná nebo spíš nešťastná. ale to je vlastně jedno, na mě by poslední dobou sedělo obojí najednou. asi bych měla být vlastně ráda.
musím uznat, že letos jsem byla asi nejhodnější na celém světě. a taky musím říct, že mojí babičce nejspíš přeskočilo. a taky nikomu nebudu radši ani říkat, co všechno jsem dostala, protože by si o mně všichni mysleli, že jsem rozmazlenka nejrozmazlenější, což samozřejmě nejsem.
škoda, že kristinka zítra nepůjde s námi do čajovny. zajímalo by mě, jestli je fakt tak moc nemocná nebo jenom simuluje jako to vždycky dělá wojnarová! :D doporučovala bych ti to první, jinak si mě moc nepřej ;*
uvažuju, jestli si koupím tenhle nebo tenhle mobil. vlastně jsou oba skoro stejné, ale nemůžu se rozhodnout, protože ten první je sice s GPS a je větší, ale ten druhý je zase hezčí a užší a levnější. moje problémy bych vám přála. vlastně jenom některé, všechny moje problémy bych nepřála asi nikomu. možná jedné holce, které to sluší na té fotce ze šlusky.
miluju film fotr je lotr!
stáhla jsem si asi deset filmů, které jsem nikdy neviděla. do zásoby, až nebudu mít co dělat v podělí, ve středu nebo v neděli. nebo kterýkoliv jiný den.. ach jo.
těším se na zítřek do čajovny s netbookem a lidinkou a možná i kačenkou. bude to fajjjn.
jsem naštvaná, protože je pořád doručená jenom jedna pohlednice.
a taky se těším na květen. až pojedem do té anglie. zajímalo by mě, jaké to bude v květnu a kolik se toho zase změní.

DVACÁTÉHO TŘETÍHO prosince.

23. prosince 2010 v 10:10 | blbka. |  written.
Tumblr_ldvb7thmoc1qf3dsno1_500_large
LAST CHRISTMAS I GAVE YOU MY HEARTH.
dneska už se mi zdálo o netboocích. bylo jich tam asi sto, všechny byly otevřené, místo obrazovky měly obličeje a všechny řvaly "néé vyber si mě!!". začínám z toho magořit. ale nemůžu se dočkat. stromeček máme letos výjimečně už nastrojený. divím se, že mamka taťku ukecala, vždycky byl nekompromisní a nenechal se přemluvit na dřív než 24. ráno!
včera jsem to asi viděla moc černě. neříkám že jsem to nečekala. vlastně tady o tom nechci moc psát, protože nevím, kdo všechno by si to přečetl. takže to řeknu jenom těm mým.
dneska jdu s tou mou milovanou do čajovny. probrat události posledních dní. bude to fajjjn. pokud jí ovšem zase nebudu brečet na rameni, ale kačenka je už na to zvyklá.
zajímalo by mě, jak to dopadlo na pekle.  zatím jsem četla jenom to, že se tam kradlo :D potřebuju informace od těch dvou mojich milých. už se určitě všichni v těch mojich milých a milovaných ztrácíte, co? dělám jako by to snad někdo četl.
pořád je doručená jenom jedna pohlednice! jestli do zítřka nebudou doručené aspoň tři, budu mít úplně zkažené celé vánoce!! :D
ááá jak já se těším až budu zítra sedět u televize a jíst pytel kešu a budu se dívat na pohádkyyy.
slovo pytel mi připomíná můj dnešní skvělý sen.
musím dneska vysát celý byt a uklidit. mně se tak nechcee. ale co bych neudělala pro úžasnou atmosféru vánoc! :D
píšu majince jaké to bylo, tak doufám že se dozvím zajímavé věci!
stejně je to všechno strašně smutné. ale já to zvládám! všechno! musím se nějak utěšit :D
potřebovala bych truhlu, abych do ní mohla dát pohlednice. a dopisní soupravu a deníček s adresami všech těch lidí. jenže tu už mi ježíšek asi nedonese!
daneček mi dal saténový župánek. bylo to vlastně stejně nejlepší na světě.
je rozdíl mezi nejlepší na světě a nejlepší na světě?
jdu se dívat na gossipky. vysávání počká ;)

DVACÁTÉHO DRUHÉHO prosince.

22. prosince 2010 v 19:10 | blbka. |  written.
20090808134758
a ani nechci. vidím to na zkažené vánoce, aspoň v jednom směru. já ale nevím, jestli jsem připravená. nejsem. nevím, který čurák vymyslel, že to takhle prostě musí být. je lepší být pesimista a pak být překvapený než optimista, co doufá a hovno. asi jsem poučená. aspoň v něčem.
the best boyfriend you'll have isn't the best looking, the funniest or the richest. it's the one that makes you feel gorgeous, hilarious and like a million dollars. he makes sure you know he loves you.
tak přesně tohle bych potřebovala. ještě že mám už tak dlouho svůj deníček, kde to všechno je. asi si to jdu přečíst a připsat něco nového.

DVACÁTÉHO PRVNÍHO prosince.

21. prosince 2010 v 21:25 | blbka. |  written.
Tumblr_lcmlpxztzy1qb6jeto1_500_large
píšu to už podruhé, tak doufám, že si to zase doprdele omylem nevypnu nebo něco podobného. chci taky tak pěkně bílé vlasy jako ta paní z obrázku, jenže to bych nesměla být negroidního původu.
včerejší šluska byla boží! fakt. a jistý comáreček je největší creténeček na celém světečku. ale to všichni víte, ani to nemusím říkat znovu. ale on přece rád rozdává smích a na jeho akci se bude pičo mrdat na hajzlech. hlavně že někdo říkal, že to prý neumí :D
ale my jsme se vlastně usmířili, takže ho pomlouvat nebudu. odteď až navždyyy. připomeneš mi to jednou?
už mám všechny dárky. jenom mně se může stát, že když chci dát fotku do toho rámečku, tak ji podřu sklem, takže má daneček na hlavně bílou čáru dost podobnou tomu vlasu paní z obrázku.
byla jsem s babičkou, (která mě samozřejmě musela doprovodit až domů, mohla se posrat z toho že jsem byla na šlusce a z toho že jsem šla dokonce sama domů, říká mi že chodím jak mentálně postižená, taky říká že mám zničené vlasy a že se neumím oblíkat do zimy a JEŠTĚ KE VŠEMU NEVĚŘÍ POSTCROSSINGU a říká že je to podezřelé a že bych tam neměla psát věci o sobě, protože četla že hodně děcek tam píše věci o sobě a že by si mě ti lidi mohli najít a že to vlastně vůbec nemusí být oni ale můžou se za něco vydávat a ptala se jestli je to vůbec legální!!!!) v kostele na koncertě vážné hudby. bylo to boží! fakt. škoda, že jsem skoro usnula. ale ta šluska mě zmohla.
mimochodem v tom kostele zpíval axman! a byl tam mladý polčák, doufám že mě viděl a zaznamenal, že ta úžasná dívka, která čte umberta ecca chodí dokonce i na koncert jana jakuba ryby nebo jak se jmenuje, to už není podstatné.
táááááák naivní až to snad ani není možné.
markétce došel můj dopis! prý píšu jako prase. no tak to fakt posrala! ale asi odepíše, takže už se nemůžu dočkat. POŘÁD MI NEDOŠEL TAJNÝ DOPIS!!!
daneček je teď někde v rivce nebo ve výřivce bez plavek. achhhh, jak potěšující.
zítra hraju před celou školou a neumím to. jako fakt neumím. chci umět hrát na housle doprdele! :D aspoň tak dobře, jako maruška. nebo hrtusová. to by stačilo. hmm.
jsem úplně vytočená nejvíc na světě! z toho všeho, z toho že se mi rozpadla ta skvělá kalafuna, z toho že se poslal pořád jenom jeden pohled, z toho, že budem psát tolik písemek po novém roce jak kokoti, z toho že se mi poškrábala ta fotka, z toho, že nevím jestli není trapné dát mu každou rukavici jinou a jinak velkou, z toho, že neumím hrát na housle, z toho, že neumím balit dárky a hlavně z toho, že se dneska kurva zase nevyspím!!!

OSMNÁCTÉHO prosince.

18. prosince 2010 v 13:21 | ♥.. |  written.
Tumblr_lbdk72tnjh1qecmmto1_500_large
K VÁNOCŮM SI PŘEJU, AŤ JE TO VŠECHNO ZASE DOBRÉ.
mám se špatně, kdyby tě to zajímalo. asi už nejsem největší šťastlivec na světě. nevím, jestli jsem si jako snad myslela, že to tak bude napořád, každopádně to není zrovna příjemné. asi víš o čem mluvím, zrovna tobě to nemusím vysvětlovat. teda pokud jsi jedna ze čtyřech osob, které původně o tomhle blogu měly vědět jako jediné.
nevím, proč mám neodbytný pocit, že na mě jistí lidé tak trošku kašlou. jsem úplně postižená. protože to přece bylo zase dobré. na chviličku.
dala jsem mu k svátku čokoládu me to you za sedmdesát korun. doufám, že mě za to miluje.
musím se učit do chemie. protože by bylo smutné vzdát se průměru 2,4 i když ani nevím, jak jsem k němu přišla. a taky do biologie, protože by bylo smutné vzdát se průměru 1,25. v tomhle případě vím jistě, jak jsem k němu přišla. srovnej si to s minulým rokem, hm! :D
beátka mě zabije, až zjistí, že pokud mi dneska daneček napíše že zítra může, budu muset nejít na její šluskolonu. teď si to určitě čteš a chceš mě zabít, promiň. stejně beztak "nebude moct", že..
nemůžu vytlouct z hlavy tu hroznou teorii, kterou mi není schopný nikdo pořádně vyvrátit. asi proto, že mám pravdu. ale zrovna teď mít pravdu fakt nechci.
došel pohled do finska a ta paní ho označila jako FAVOURITE!!! tak jsem dneska napsala pohled do taiwanu a taky jeden do fm (ale nejsi to ty, beo :D) a dopis do žatce. aaa mě to tak baví! znova opakuju, napište mi prosím někdo nečekaný dopis!
šest dní do vánoc a já pořád nemám všechny dárky. začínám být mírně více nervózní. ale to se nějak zvládne. snad. všechno se musí nějak zvládnout.
chtěla jsem si dát tortillu, jenže se mi roztrhala v ruce! už se nemůžu ani pořádně nažrat! :D
v pondělí na tu opravnou z matiky safrkovi asi pěkně seru. jsem tvrďák. mu totiž vůbec nedochází, že když si stěžuje, že máme jako třída špatný průměr a pak dá z jedné písemky tak tři opravy, moc si nepomůže. nebo spíš, moc NÁM nepomůže. ale to on asi nechce.
asi se jdu kouknout na úterní předvánoční díl ordinace, neviděla jsem ho, protože jsem zrovna brečela kačence v posteli na rameni, jak je svět nespravedlivý. souhlasila.
CHCI TOHO TAK MOC?

ČTRNÁCTÉHO prosince.

14. prosince 2010 v 22:08 | blbka. |  written.
Tumblr_lcgijwquwi1qcq4smo1_500_large

tenhle design (dáli se tomu tak vůbec říkat) je pěkně debilní. jenže chci jít brzo spát ať se mi zítra dobře vstává, tak na to kašlu.
našla jsem nejúžasnější stránku na celém světě. TADY. umřu z toho. a už jsem poslala pět pohledů a asi umřu do nového roku, protože počítám s tím že dřív mi žádný nepřijde.
stále nemám dárek pro drahého. jenže kdo ví jak to nakonec dopadne, že..
zítra mám zase nějakou zkoušku s hrtůůsovou. že já jsem jí to odkývala!
ať si jeho lepší svět strčí do prdele.
kačenka mi úplně zlepšila náladu. a taky jsme se celkem nasmály incidentu s nahatým mariem, co zkoušel metodu naháče z himym nebo mojeho incidentu na záchodě. zato beáta! :D
bude to dobré. bude bude bude. musím věřit. přece.
zajímalo by mě, jestli čte můj blog ta slečna, co psala na svém blogu o jistých slečnách, jejíž blogy ji baví. ach, já jsem tak sebestředná.
safrk vůbec nerozumí hudbě.
ať mu to dojdeee, prosím.
jdu spát. ještě si dám pachelbela na dobrou noc :)

DEVÁTÉHO prosince.

9. prosince 2010 v 22:10 | blbka. |  written.
Tumblr_lcm9cjv2ol1qc0gaso1_500_large
15 DNÍ DO VÁNOOC!
těším se jak blázen. bude to nejlepší na světě. teda skoro. s ním by to bylo ještě lepší, jenže se asi s největší pravděpodobností přes svátky neuvidíme. protože se mu nezamlouvá můj nápad s posloucháním koled na vánoční mši! fňuk.
hrtůůsová mě pěkně podvedla, protože řekla, že ten kvartet nebudeme hrát před celou školou a dneska řekla, že možná trošku lhala a že to za dva týdny uslyší úplně všichni. fakt úžasné. a taky budeme hrát mentálně postiženým příští týden a taky na kantorském večírku někdy nevím kdy. a safrk říkal, ať si přeladím housle, drzoun. stejně to dohromady zní pěkně.
koupila jsem si dopisní papíry a taky vánoční pohled, protože letos o vánocích si budu zase dopisovat s milionem lidí, jsem se rozhodla. já chci ať mi zase chodí tak pět dopisů denně. miluju dopisy. pošlete mi někdo nečekaně dopis, prosím!
linda má zimnici. zajímalo by mě, kdy dojde, já chci ať je ve škole s námi! poslední dobou jsem hrozně hyperaktivní. a veselá. a tak.
kdo chce psát písemku ve čtvrtek? hmm, čtyři lidi. kdo chce psát v pátek? hmm, šest lidí! takže počítejte s tím, že si ji napíšeme ve čtvrtek nebo v pátek. naše ruštinářka je tak blbá a hluchá až to bolí. aspoň se máme s tadeášem čemu smát.
kamp si konečně všimnul, že mě baví psychologie! to bych si zasloužila jedničku s hvězdičkou nebo něco podobného.
daniel pořád závidí, že mám lepší známky! :D
a pěkně mě sere, protože si domlouvá hory s třídním profesorem přesně na naše dny! a prý že tam nesmí nikdo cizí. tss. stejně bych nešla, protože tam bude určitě i ta největší pí. ne, není to ta, kterou myslíš, určitě.
nenapsala jsem celkem dlouho. měla bych shrnout nejžhavější novinky. jenže já žádné nemám. to nevadí. pokusím se alespoň o něco.
byla jsem v divadle s ním, s jeho sestrou a s jeho maminkou. a jeho maminka mi udělala mikulášský balíček s mikulášskou svačinkou. možná mě má ráda.
dala jsem pusu jeho taťkovi a dala jsem mu čokoládového mikuláše a vůbec to nebyl trapas. taky nevím, co to jsou eskymáci a chtěl mi to ukázat na videu.
jinak mikuláš dopadl nad očekávání, vydělaly jsme si milion korun.  nejlepší jsou ti, co jsou tak najebaní, že si spletou tisícovku se stovkou a dají ti 1500. prý se ale nespletli. asi k nim budeme chodit každý rok, to se hodí.
já chci v sobotu na tu šlusku! jenže s mým štěstím budeme na té oslavě až moc dlouho.

ptala jsem se romany, proč mi jako zablokovala přístup k jejímu albu memory, kde má všechny fotky ze zemí kde byla nebo taky nebyla.
napsala, že mi to teď nebude psát, že mi to všechno vysvětlí až spolu budeme. už opravdu nemám náladu na její pohádky a tak jsem fakt brutálně zakročila. napsala jsem.
nemusíš mi nic vysvětlovat, je mi jasné, žes to udělala proto, že tě hrozně štve, že vím, že tam máš asi tak polovinu vymyšlených věcí. nebo nějak podobně, akorát v tom souvětí nebylo tolik moc vět. jsem tvrďák.

mám nový svetr a nové rifle. dvoje. modré a šedé. v obouch mám nohy jako klobásy, ale koho to sere. mě to sere jenom někdy. a danečkovi to nevadí, takže to vlastně nevadí ani mně. stejně bych měla sakra běhat, za chvilku se nebudu mít na co vymluvit, když ten posraný sníh roztaje!
miluju kanon v d dur od pachelbela. ale stejně by to nemuselo slyšet tolik lidí.
tamten člověk snad ani nemá obdoby!!!
nesnáším matiku, mimochodem.
proč mám takovou sestřenici? bože. brighton high school pyčooo. já chci ať je můj bratranec třeba hynek. to by byl můj nejoblíbenější příbuzný.
zítra si potřebuju jít koupit kalafunu, jdeš se mnou?

DRUHÉHO prosince.

2. prosince 2010 v 23:01 | blbka. |  written.
Tumblr_lc9eaxtbi61qcutfdo1_500_large
je mi divně, jestli tě to zajímá. ani nevím proč. a mám rozsekanou napuchlou holeň s modřinou, protože neposlouchám paní profesorku a taky proto, že jsem nemehlo. doufám, že budu mít sádru. v takovém skvělém sněhu by to bylo určitě dost dobré.
wojnarová dík žes na mě dneska počkala jak jsem tě prosila ty krávo! nesnáším tě!
byla tady kačenka a dala mi opožděný dáreček k narozeninám! me to you medvídka, heč. po dlouhé době neperverzní dárek :D ne že by se mi ty perverzní nelíbily.
a je skvělá, protože na mě už konečně není naštvaná a ještě jsme se tomu všemu společně pěkně zasmály.
daniel vůbec nic nechápe. a říká že to chápe a přitom nechápe nic.
za chvilku je to rok od lysé. přijde mi že je to ještě trošku dýl. chtěla bych nějakou podobnou akci. samozřejmě ne se stejným koncem, jaký měla lysá. s nějakým příjemnějším. příjemnějším pro druhý den. příjemnější pro všechny kolem.
těším se na neděli. budeme strašit malé děti a bude mínus dvacet a bude to fajn.
jdu spát, už mě to fakt sere!