DEVÁTÉHO prosince.

9. prosince 2010 v 22:10 | blbka. |  written.
Tumblr_lcm9cjv2ol1qc0gaso1_500_large
15 DNÍ DO VÁNOOC!
těším se jak blázen. bude to nejlepší na světě. teda skoro. s ním by to bylo ještě lepší, jenže se asi s největší pravděpodobností přes svátky neuvidíme. protože se mu nezamlouvá můj nápad s posloucháním koled na vánoční mši! fňuk.
hrtůůsová mě pěkně podvedla, protože řekla, že ten kvartet nebudeme hrát před celou školou a dneska řekla, že možná trošku lhala a že to za dva týdny uslyší úplně všichni. fakt úžasné. a taky budeme hrát mentálně postiženým příští týden a taky na kantorském večírku někdy nevím kdy. a safrk říkal, ať si přeladím housle, drzoun. stejně to dohromady zní pěkně.
koupila jsem si dopisní papíry a taky vánoční pohled, protože letos o vánocích si budu zase dopisovat s milionem lidí, jsem se rozhodla. já chci ať mi zase chodí tak pět dopisů denně. miluju dopisy. pošlete mi někdo nečekaně dopis, prosím!
linda má zimnici. zajímalo by mě, kdy dojde, já chci ať je ve škole s námi! poslední dobou jsem hrozně hyperaktivní. a veselá. a tak.
kdo chce psát písemku ve čtvrtek? hmm, čtyři lidi. kdo chce psát v pátek? hmm, šest lidí! takže počítejte s tím, že si ji napíšeme ve čtvrtek nebo v pátek. naše ruštinářka je tak blbá a hluchá až to bolí. aspoň se máme s tadeášem čemu smát.
kamp si konečně všimnul, že mě baví psychologie! to bych si zasloužila jedničku s hvězdičkou nebo něco podobného.
daniel pořád závidí, že mám lepší známky! :D
a pěkně mě sere, protože si domlouvá hory s třídním profesorem přesně na naše dny! a prý že tam nesmí nikdo cizí. tss. stejně bych nešla, protože tam bude určitě i ta největší pí. ne, není to ta, kterou myslíš, určitě.
nenapsala jsem celkem dlouho. měla bych shrnout nejžhavější novinky. jenže já žádné nemám. to nevadí. pokusím se alespoň o něco.
byla jsem v divadle s ním, s jeho sestrou a s jeho maminkou. a jeho maminka mi udělala mikulášský balíček s mikulášskou svačinkou. možná mě má ráda.
dala jsem pusu jeho taťkovi a dala jsem mu čokoládového mikuláše a vůbec to nebyl trapas. taky nevím, co to jsou eskymáci a chtěl mi to ukázat na videu.
jinak mikuláš dopadl nad očekávání, vydělaly jsme si milion korun.  nejlepší jsou ti, co jsou tak najebaní, že si spletou tisícovku se stovkou a dají ti 1500. prý se ale nespletli. asi k nim budeme chodit každý rok, to se hodí.
já chci v sobotu na tu šlusku! jenže s mým štěstím budeme na té oslavě až moc dlouho.

ptala jsem se romany, proč mi jako zablokovala přístup k jejímu albu memory, kde má všechny fotky ze zemí kde byla nebo taky nebyla.
napsala, že mi to teď nebude psát, že mi to všechno vysvětlí až spolu budeme. už opravdu nemám náladu na její pohádky a tak jsem fakt brutálně zakročila. napsala jsem.
nemusíš mi nic vysvětlovat, je mi jasné, žes to udělala proto, že tě hrozně štve, že vím, že tam máš asi tak polovinu vymyšlených věcí. nebo nějak podobně, akorát v tom souvětí nebylo tolik moc vět. jsem tvrďák.

mám nový svetr a nové rifle. dvoje. modré a šedé. v obouch mám nohy jako klobásy, ale koho to sere. mě to sere jenom někdy. a danečkovi to nevadí, takže to vlastně nevadí ani mně. stejně bych měla sakra běhat, za chvilku se nebudu mít na co vymluvit, když ten posraný sníh roztaje!
miluju kanon v d dur od pachelbela. ale stejně by to nemuselo slyšet tolik lidí.
tamten člověk snad ani nemá obdoby!!!
nesnáším matiku, mimochodem.
proč mám takovou sestřenici? bože. brighton high school pyčooo. já chci ať je můj bratranec třeba hynek. to by byl můj nejoblíbenější příbuzný.
zítra si potřebuju jít koupit kalafunu, jdeš se mnou?