DVACÁTÉHO ŠESTÉHO prosince.

26. prosince 2010 v 22:51 | naivka. |  written.
Tumblr_ldvbp3oyrr1qe8us8o1_500_large
nevím, jestli je ta holka šťastná nebo spíš nešťastná. ale to je vlastně jedno, na mě by poslední dobou sedělo obojí najednou. asi bych měla být vlastně ráda.
musím uznat, že letos jsem byla asi nejhodnější na celém světě. a taky musím říct, že mojí babičce nejspíš přeskočilo. a taky nikomu nebudu radši ani říkat, co všechno jsem dostala, protože by si o mně všichni mysleli, že jsem rozmazlenka nejrozmazlenější, což samozřejmě nejsem.
škoda, že kristinka zítra nepůjde s námi do čajovny. zajímalo by mě, jestli je fakt tak moc nemocná nebo jenom simuluje jako to vždycky dělá wojnarová! :D doporučovala bych ti to první, jinak si mě moc nepřej ;*
uvažuju, jestli si koupím tenhle nebo tenhle mobil. vlastně jsou oba skoro stejné, ale nemůžu se rozhodnout, protože ten první je sice s GPS a je větší, ale ten druhý je zase hezčí a užší a levnější. moje problémy bych vám přála. vlastně jenom některé, všechny moje problémy bych nepřála asi nikomu. možná jedné holce, které to sluší na té fotce ze šlusky.
miluju film fotr je lotr!
stáhla jsem si asi deset filmů, které jsem nikdy neviděla. do zásoby, až nebudu mít co dělat v podělí, ve středu nebo v neděli. nebo kterýkoliv jiný den.. ach jo.
těším se na zítřek do čajovny s netbookem a lidinkou a možná i kačenkou. bude to fajjjn.
jsem naštvaná, protože je pořád doručená jenom jedna pohlednice.
a taky se těším na květen. až pojedem do té anglie. zajímalo by mě, jaké to bude v květnu a kolik se toho zase změní.