OSMNÁCTÉHO prosince.

18. prosince 2010 v 13:21 | ♥.. |  written.
Tumblr_lbdk72tnjh1qecmmto1_500_large
K VÁNOCŮM SI PŘEJU, AŤ JE TO VŠECHNO ZASE DOBRÉ.
mám se špatně, kdyby tě to zajímalo. asi už nejsem největší šťastlivec na světě. nevím, jestli jsem si jako snad myslela, že to tak bude napořád, každopádně to není zrovna příjemné. asi víš o čem mluvím, zrovna tobě to nemusím vysvětlovat. teda pokud jsi jedna ze čtyřech osob, které původně o tomhle blogu měly vědět jako jediné.
nevím, proč mám neodbytný pocit, že na mě jistí lidé tak trošku kašlou. jsem úplně postižená. protože to přece bylo zase dobré. na chviličku.
dala jsem mu k svátku čokoládu me to you za sedmdesát korun. doufám, že mě za to miluje.
musím se učit do chemie. protože by bylo smutné vzdát se průměru 2,4 i když ani nevím, jak jsem k němu přišla. a taky do biologie, protože by bylo smutné vzdát se průměru 1,25. v tomhle případě vím jistě, jak jsem k němu přišla. srovnej si to s minulým rokem, hm! :D
beátka mě zabije, až zjistí, že pokud mi dneska daneček napíše že zítra může, budu muset nejít na její šluskolonu. teď si to určitě čteš a chceš mě zabít, promiň. stejně beztak "nebude moct", že..
nemůžu vytlouct z hlavy tu hroznou teorii, kterou mi není schopný nikdo pořádně vyvrátit. asi proto, že mám pravdu. ale zrovna teď mít pravdu fakt nechci.
došel pohled do finska a ta paní ho označila jako FAVOURITE!!! tak jsem dneska napsala pohled do taiwanu a taky jeden do fm (ale nejsi to ty, beo :D) a dopis do žatce. aaa mě to tak baví! znova opakuju, napište mi prosím někdo nečekaný dopis!
šest dní do vánoc a já pořád nemám všechny dárky. začínám být mírně více nervózní. ale to se nějak zvládne. snad. všechno se musí nějak zvládnout.
chtěla jsem si dát tortillu, jenže se mi roztrhala v ruce! už se nemůžu ani pořádně nažrat! :D
v pondělí na tu opravnou z matiky safrkovi asi pěkně seru. jsem tvrďák. mu totiž vůbec nedochází, že když si stěžuje, že máme jako třída špatný průměr a pak dá z jedné písemky tak tři opravy, moc si nepomůže. nebo spíš, moc NÁM nepomůže. ale to on asi nechce.
asi se jdu kouknout na úterní předvánoční díl ordinace, neviděla jsem ho, protože jsem zrovna brečela kačence v posteli na rameni, jak je svět nespravedlivý. souhlasila.
CHCI TOHO TAK MOC?