TŘICÁTÉHO prosince.

30. prosince 2010 v 1:02 | blbka. |  written.
Tumblr_ldvensj2sw1qdwdzao1_500_large
HMMM, JDE TO. VLASTNĚ JE TO HROZNÝ.
Zvládám to. Relatívně. Pokud zrovna není večer a nesedím na facebooku a nevidím zelený puntík od jednoho člověka, který ho mít zelený nemá. Nebo se spíš snažím přesvědčit, abych to zvládala a můj mozek si myslí, že se mi to docela daří. Snažím se. Nebudu tady ze sebe dělat chudáčka. Připomeňte mi to potom někdo :D
Myslela jsem, že to na Silvestra bude hrozné. Ale možná jsem se spletla a bude to fajn. Protože najednou mám dokonce dvě žádosti a já nevím, pro kterou se rozhodnout! A asi se budu řídit Beátčinou radou, pokud ovšem budu mít nějakou příležitost.
Byla jsem v čajovně s Markétkou a Verunkou a bylo to fajn. Kdyby se mi nepodařilo shodit uhlík na stůl, bylo by to ještě lepší. Takové věci se mi přece obvykle nestávají! Ale musíme spolu někam chodit častěji. Protože teď budu mít spoustu času. To znamená, že můžu přestat zanedbávat všechny mé kamarády. Otázkou je na jak dlouho. Upřímně doufám, že tolik moc času nebudu mít navždy. Tak. Píšu s velkými písmenky, protože mám zase pocit, že je to lepší.
Komár si mě včera přidal do přátel i do ICQ a bylo to divné. Chtěl po mně dokonce partnerské rady, nevím čeho tím jako chtěl docílit.
Kačenku mám pryyč zrovna když ji chci mít tadyyy.
Zítra budu asi se Sklářem. Je mi líto, ale opravdu ti nebudu říkat Danieli, je to moc asociující. Děkuji.
Přišel mi pohled z Finska a z Holandska! Konečně mám hmotné důkazy. Vsadím se, že nikdo nebyl nadšen tak jako já jenom proto, že žádné nebyly a teď to určitě budou chtít takyyy. Málem jsem umřela radostí. Aspoň nějaký důvod.
Koupila jsem si barvu na vlasy. A taky vyživující masku. Dva balíčky bonbonků HARIBO a jeden jsem darovala Beátce jako příspěvek na chudé a nešťastné. Taky bylo celkem zábavné pozorovat, jak peče buchty a neumí je naskládat do plechu :D
Ty prázdniny mi úplně rozhodily spánkový systém. Měla bych jít spát. 
Brou princezny ;*