Leden 2011

TŘICÁTÉHO PRVNÍHO ledna.

31. ledna 2011 v 21:07 | kravička |  written.
20090124083643
Dneska je to měsíc od té doby, co jsem byla někomu vrátit věci. Úžasný pocit, ne že ne. Ne. Měsíc zpátky se vůbec děly zajímavé věci. Chtěla bych zpátky vrátit aspoň ten ohňostroj. Jen kvůli ohňostroji, ne kvůli někomu, s kým jsem ho mimo jiné trávila. Abychom si to ujasnili. 
Vysvědčení mě nasralo. Nenávidím Vaclíka, je to kokot a čurák. Ale to už jsem říkala asi stokrát a každému pěkně vysvětlím, proč mám čtyřku. A dokonce jsem se fakt nefalšovaně rozbrečela, takže na mě nikdo neřval jako minule :D
Mám ráda Frantu. Krásně se směje a vůbec je celý krásný. Nemám ho moc ráda zrovna ve chvíli, kdy třeba zvoní na některé zvonky, ale to mu asi odpustím. Doprovodil mě domů a byl roztomilý. Závidím Kristince tanečníka. Kdo ví, kdo bude tím mým.
Potřebuju hadry! Ne fakt ale. Je to krize, nelíbí se mi skoro žádné oblečení, které mám ve skříni. A zrovna má mamka antibiotika, sakra!
Něco mi říká, že zítřek není moc dobrý nápad. Kdo ví co, kdo ví proč. Dneska se usmál. Jenže to udělal proto, že jsem ho na to upozornila. Nic to neznamená. Že ne. Mohlo by to být docela zajímavé. A taky by se to mohlo ještě moc pěkně zamotat, jenže to nechci. Ty víš co chceš, já vím, ale nejde vo to kdo co chce ;))
Našla jsem s maminkou to tlačítko mého netbooku a provizorně jsem ho tam vrátila. Moc to nešlo, takže jsem si na googlu hledala "jak vrátit tlačítko do klávesnice". Nic, co by mi pomohlo, jsem nenašla. Zajímavé, že když zadáš "jak vrátit", tak na prvním místě v našeptávači se objeví "jak vrátit čas" a na čtvrtém místě "jak vrátit lásku". Nakonec jsem to spravila, kdyby to někoho zajímalo. Jenže když ho chci použít, tak ho musím odklopit. Řekněte mi někdo, proč jsem taková kazisvětka.
Jestli se ještě někdy zamiluju, zmlaťte mě někdo nějakou železnou tyčí. Přinejmenším. 

DVACÁTÉHO DEVÁTÉHO ledna.

29. ledna 2011 v 0:36 | kravička |  written.
Tumblr_lfr3h6bjso1qbw8kro1_500_large
zaprvé, obrázek se vůbec neshoduje s mým aktuálním rozpoložením, ale to je jedno, protože je úžasnýýýý! víš co, je to idiot.
mluvila jsem s ním. já jsem s ním opravdu mluvila. co dělal on nelze přesně určit. moc se to nepodobalo hovoru ani ničemu podobnému, co lidé obvykle dělají. choval se jako robot. možná je.
byla jsem dneska s lindičkou v čajovně a měly jsme zajímavé téma. filozofickou debatu, která nemá řešení. a poradila jsem jí dobrou věc a doufám že ji udělá.
pak přišla bec. škoda, že jsem tak moc mluvila, ale i tak myslím že můžu říct, že je dost dobrá. a říkala jsem jí to celé od začátku. a taky se jí jako jedné z mála celkem líbil postcrossing, což je pro mě poslední dobou priorita číslo jedna :D
netěším se moc na pondělí, protože dostanu vysvědčení a já ho moc dostat nechci.
vlastně pořád nejsem rozhodnutá, jestli půjdu na bouři. asi se rozhodnu podle toho, jak to dopadne v úterý. ano, už mám konkrétní den. protože se ke mně nikdo nebude chovat tak, jako se ke mně chová jistý člověk. ne prostě. hlavně že za to zase můžu já, jistě. už bych si mohla zvyknout.
chci do tanečních s kryštofem. mám ho rádaa a říkejte si co chcete. a je mi celkem jedno, že má kecy na šprty, protože je mám ráda. ty jeho kecy. ach ano. rozhodně skvělejší než někteří lidé.
mám nový mobil, neumím s ním zacházet a dokonce do něj neumím dát simku. a teď poslouchám všechny složky písniček, co tam mám, poslouchám každou zvlášť a vždycky rozhodnu, jestli tam zůstane nebo ne. škoda, že takhle nemůžu rozhodovat i o některých lidech. jako ano, ty teď zůstaneš v mojí hlavě a ty vypadneš. napořád.
víš co? já jsem fakt zvědavá, jak to dopadne.

DVACÁTÉHO PRVNÍHO ledna.

21. ledna 2011 v 21:56 | kravička |  written.
Tumblr_lf6ob14hwu1qdbhq0o1_500_large
nemám absolutně na nic myšlenky. absolutně absolutně na nic a už vůbec ne na nějaké posrané hmotnostní zlomky a molární hmotnosti a jiné sračky. nesnáším gauru se saforkem za to, jak si užívají moji nervozitu u tabule. úžasný pocit, vypadat jako kretén. asi na to mám talent. 
jinak to bylo nejhorší. jestli mě rozbrečí jenom to, že ho potkám, bude to ještě zajímavé. prý náprava takového traumatu trvá třináct měsíců. to se mám na co těšit. jo a víš co, už vím čím budu, až budu velká. neřeknu. ale rozhodně v tom nebudu potřebovat matiku, fyziku ani chemii. vyškrtla bych všechny ty hnusy z rozvrhu hodin. navždy. vyškrtla bych taky některé lidi ze světa, například tu hnusně odbarvenou krávu, co píše za každým slovem dvacet smajlíků, očividně neumí používat facebook chat a bude přestupovat do deseti vlaků a může se z toho posrat. potom bych vyškrtla tu, co je hezká a nemá být hezká. tu, kterou prý nechce. potom bych vyškrtla jistou hanu, která je prý v pohodě, ale stejně ji nechci na tomto světě!! :D jo a ještě bych přeoperovala mozek vaclíkovi, aby si uvědomil, že když všem ostatním může dávat známky lepší než si zaslouží, nedělají se výjimky! ááá, já bych tak hezky zlepšila svět.. škoda, že už žádný nemám.
zase budu chodit do houslí. šla jsem dneska totiž za svou bývalou paní učitelkou. jenže jsem pitomá, protože jsem jí odkývala úplně debilní časy, kdy tam mám chodit. tak jí to asi ještě změním, ale to si budu muset vymyslet výmluvu, sakra. aspoň tu středu, tu chci volnou. ani nevím proč. vlastně vím, ale stejně asi doufám zbytečně.
řekla jsem mu, jak jsem se to dozvěděla. zajímalo by mě, jak se tvářil.
tamten člověk, s kterým jsem naprosto nepochopitelně trávila nejdůležitější část silvestra se na mě dneska relatívně dlouho usmíval/skoro smál u bufetu a mě by zajímal důvod.
měla bych si koupit vstupenku na bouři od martina, jenže on nechce prodělat!
té školy je tak moc, že se z toho za chvilku zblázním.
přišel mi úžasný dopis od lotty. zaprvé to vypadá hrozně pěkně, má úžasný rukopis a vypadá to, že má taky ráda dlouhé dopisy. seznámila se se svým přítelem v psychiatrické léčebně, pěkné. taky mi přišel další pohled z finska a z ameriky.
taky bych možná potřebovala do psychiatrické léčebny.
teď jsem mohla sedět v karle a dívat se, jak hezky bliká stroboskop s mýma milýma.
smůlka.
nebo jsem mohla tančit na podpatcích na plese s danielem, i když to neumím.
smůlka.
jenže já jsem musela dělat 2896 řádků v excelu a další 4000 mě čekají.
beátko, rozdýchej to už prosím tě, potřebuji tě.
jo, potřebuju psychiatra ;)))))))
doufám že ten zítřek vyjde. do mrtva.
seeeeeeya l8er bro.

OSMNÁCTÉHO ledna.

18. ledna 2011 v 11:43 | kravička |  written.
24501_1091881153902_1732723995_176944_4728030_n_large
Šla jsem spát v deset a vzbudila se až teď. V noci jsem se vzbudila asi desetkrát. Asi abych mohla zase brečet. Ne fakt, už není co. Skoro nevidím! :D Sranda, no. Strašná. Pět hodin. K popukání. Kdybys ho viděla. Umřeš. Umřu. Umřela. Jo, umřela, definintivně. Uvidíme na lyžáku, uvidíme na lyžáku. Co lyžák změní? Nic. Ani mi nepřišel pohled. Včerejšek byl nejhorší. Náš pejsek umře. Ztratila jsem přátelství nejlepší kamarádky, kvůli totální hovadině, kterou jsem ani nemyslela tak, jak ji pochopila. Včera jsem ztratila dva lidi, které mám nejradši ze všech. Předevčírem jsem možná ztratila dalšího. A kdo za to může? Hmm. Jo, můžeš si za to sama. Aspoň za část. Ještě že mě dneska přijde navštívit Majinka. Je vlastně celkem hezké, že se tady za ty tři týdny vystřídali všichni, na kom mi záleží. Škoda, že někteří naposledy. Na to ani není slovo. Mám dvojku z chemie, aspoň něco. Asi skončím jako jedna holka, která nemá ani kamarádky ani kluka ani kamarády ani lidi, kteří by byli ochotní s ní trávit čas a tak jí nezbývá nic jiného, než sedět doma a učit se. Jo, to bude můj případ. Fakt úžasné. Ale aspoň budu mít ze sebe dobrý pocit. Nebo budu chodit na akce. A dopadnu jak na Silvestra. To ze sebe ale dobrý pocit mít nebudu. Já chci pryyč. Daleko.. Ještě že mám aspoň jeho. I když ho nemám. Ani mít nechci. Haha. Nechápeš? Já taky ne.

PATNÁCTÉHO ledna.

15. ledna 2011 v 23:53 | kravička |  written.
Tumblr_lenpf8fvfw1qftycho1_500_large
miluju gossipky, kdybyste to nevěděli. jsem u šestého dílu třetí série, tzn. že jsem konečně zase předběhla lindu. a asi budu pokračovat už do rána, protože a) stejně poslední dva týdny vždycky nemůžu usnout, b) nemůžu dovolit lindě, aby mě zase předběhla. chtěla jsem napsat i nějakou možnost za cé, ale žádná mě nenapadá. 
mimochodem, chci aby to bylo všechno tak jednoduché, jako to mají oni. tam to vždycky vypadá tak strašně složitě, ale ať už se dva rozejdou nebo podvedou nebo třeba zjistí, že ten druhý chtěl jenom peníze a utekl s nimi pryč, vždycky se tam s tím strašně rychle vyrovnají. jako třeba blair, když jí řekl nate, že ji podvedl se serenou a ona mu hned odpustila nebo když nate začal chodit s vanessou a ona se hned zaměřila na chucka. 
já se chci taky umět zaměřit! :D
bože, bože.
už mě to nebavííííííí. zmlátila bych ho přes monitor, nejraději. jsem naivní naivka nejnaivnější ze všech naivek. měli jste vidět, jak jsem se rozklepala, když někdo zazvonil v 17:23. nejlepší pocit na světě.
přišel mi pohled od taiwanky, co se chce přátelit a od slovinky, která mi poslala dvě úžasné fotky. už jsem říkala, že miluju postcrossing? jo, vím že jsem otravná.
už se těším do školy. moc moc. opravdu se netěším, až budu v důchodu. zabiju se nudou! ale to budu moct aspoň ven. umíš si představit tři týdny doma v posteli?! 
dneska se na mě úplně všichni vysrali. kateřina, daniel i daniel dvě. mám vás ráda!

TŘINÁCTÉHO ledna.

13. ledna 2011 v 23:07 | naivka. |  written.
Tumblr_l9v43klwxw1qdcdy4o1_400_large
Vážně mě nebaví, že je to jeden den tak a druhý jinak. Vážně vážně ne. Ale asi to budu muset přežít. Pořád se tady jenom lituju. Ale to je jedno, stejně to nepíšu pro nikoho, kdo to tu čte.
Ukecala jsem doktorku, aby mě nechala ještě doma. Tak mi napsala omluvenku do středy. Sice doma umřu na nudu, ale za to, že nebudu muset psát písemky mi to stojí. Škoda jenom, že mi nevyjde ta sobota s Danielkem. Chtělo by to pořádně spláchnout. Ale fakt pořádně.
Neumím si vůbec představit, že jsem na Kačině místě. Ani náhodou. Její řetěz smutných událostí asi nemá konec. Ale na tuhle jen tak něco nemá. Přirovnala jsem si to asi k pěti různým lidem a neuměla bych to říct ani jednomu z nich. 
Založila jsem jí Postcrossing. Aspoň někdo to ocení. Všechny moje ostatní kamarádky by se měly teda pěkně stydět. Kdo ví, jestli je ještě budu nazývat kamarádkami :D
Vůbec se mi nelíbí to, jak na facebooku vymysleli, že když klikneš na nějakou fotku, objeví se vpravo bývalé statusy. To je to nejhorší, co mohli udělat, kreténi! Teď to tam pořád vidím. 
Šahala mi na prsa :D
Byla jsem tak zoufalá, že jsem dokonce sama od sebe napsala tomu člověku, s kterým jsem naprosto nepochopitelně strávila nejdůležitější část Silvestra.
A ty si tady stěžuješ na to, že dá líbí se mi k jejímu stavu. Stydět by ses měla, víš o tom?
Jenže to nejde.

DVANÁCTÉHO ledna.

12. ledna 2011 v 12:36 | blbka. |  written.
Tumblr_ldmqfbssjo1qcqw92o1_500_large
Dobře, že ještě neumřela. Nebo že jsem to taky nezahodila do koše. To už by to tam asi zůstalo. Přesně na tohle jsem čekala. Možná jsem čekala, že budu čekat dýl. Ale jsem ráda, protože teď už jsem si jistá, že je to tak, jak jsem říkala. A jsem ráda, protože jsem zatím nestihla udělat žádnou blbost. Silvestr se nepočítá a nikdy se počítat nebude!
Brečela jsem. Moc. Snad ještě více, než když jsem zjistila tu smutnou věc, která asi není pravda. Což je celkem dost paradoxní. Jenže to bylo tak krásnééé. Je to jako probudit se z noční můry. Nebo jako když jsi v kleci, hledáš východ, nemůžeš ho najít a potom najednou uvidíš dvě roztáhlé mříže, kterýma se můžeš protáhnout.
Šla jsem spát ve čtyři ráno a mamka mě budila už v deset. Tak jsem jí to vysvětlila. Měla radost. Říkala, že to říkala a já jsem říkala, že jsem to taky říkala.
Začínám si připadat fakt jak ve vězení. (Vězení je něco jiného, než klec!) Měla bych se naučit chemii a hudebku. Z celého srdce si přeju, aby mi Saforek nedal v pondělí napsat tu čtvrtletku. Prosím vyslyš mě. Děkuji.
Možná je ještě brzo na to, abych začala mít radost. Jenže je to nevydržitelné. Udělej s tím něco! Uklidni mě. Ještě jsi nevyhrála.
Holka, která byla mou nejlepší kamarádkou od školky do páté třídy vyhrožovala, že skočí z okna. A chtěla utéct z domu. A teď je v nemocnici. Na pokoji s Kačenkou. Jsem zvědavá, s čím zase přijde. Je to vždycky jako v kině.
Prosím, řekni, že to bude zase dobré.
Chci se zase bát, až půjdeš sama domů.
Chci tě zase slyšet nadávat, že spolu tak dlouho nebudeme.
Chci tě hned teď..
Za mrakem vždycky svítí slunce :)) Musíš akorát počkat, až zase vyjde. Doufám, že mě tenhle optimismus hodně dlouho neopustí. Neopouštěj mě nikdy, prosím.

JEDENÁCTÉHO ledna.

11. ledna 2011 v 10:35 | blbka. |  written.
Tumblr_letmqdjjv91qcg4f2o1_400_large
Je to všechno v píči nejvíc na celém světě. Pro něj asi ne. Ale co nadělám. Teď když to vím je to všechno ještě asi tak milionkrát horší než předtím. A to sis myslela, že už to nejde, krávo! Ještě že tady přijde Danielek s cheeseburgerem a chickenburgerem. Á. Naděje umírá poslední, isn't it? Víš, trochu se bojím, že za chvilku umře i ona.

DESÁTÉHO ledna.

10. ledna 2011 v 21:32 | blbka. |  written.
Tumblr_l0h16tvfhz1qap8hso1_500_large
dala bych si tu věc, co je na obrázku. jenže to by ze mě byla ještě větší tlusťoška než jsem, takže to nelze. hlavně, že už mám zamluvenou zítřejší pizzu z mrazáku, protože dneska jsem snědla všechny upečené housky. jsem tak skvělá.
mám dlouhé nehty s francouzskou manikůrou! nebo aspoň dlouhé na moje poměry. hezky to ťuká když píšu na klávesnici, takže bude asi dlouhý článek, protože mě to baví. jsem tak vytrvalá! :D
když to tak čtu na facebooku, začínám mít radost, že jsem se všem těm písemkám tak trošku neúmyslně vyhnula. měla bych dejvimu za ten balkón ještě poděkovat. jsem tak nezodpovědná!
můj daniel (ne, neodvyknu si.) je v alpách. super odvykačka, protože takhle ho aspoň nevidím na facebooku. a nebudu mu  psát ani na mobil, protože z mojí pětky jsem ho už doopravdy smazala. jsem tak tvrdá.
už čtyři dny v kuse mám jako kulisu přátelé. nevím, jestli to víte, ale znám je zpaměti. všechny díly. musím se pochlubit. jsem tak úžasná!
přišel mi dneska pohled z kanady! všichni už mě nenávidějí za to, jak o tom pořád mluvím a jak všechny nutím, aby se tam zaregistrovali taky. můj rodič, co mě neporodil, mi dneska dokonce řekl, ať už ho konečně přestanu otravovat a že ty pohlednice, co mi naskenuje, budou poslední! nikdo mě nechápe!  jsem takový chudáček! 
nechápu, jak může mít vlček přítelkyni. já přítele nemám! to není fér! sakra, já fakt nemám přítele! a jak to, že potkal natalii sadness? tu jsem chtěla potkat já! :D ach můj bože, chci si vyměnit svůj život s vlčkem?! jsem tak nemocná!
miluju svoje světýlka nad postelí.
už přes týden jsem nevylezla z postele! chápete to? já to nechápu!
ten hodný je ták hodný. a chci slyšet jeho uklidňující hlas. nahraje mi na kazetu pohádku. a těším seee. musím se o tom přesvědčovat.
zítra přijde sklář. určitě mi úplně zkazí náladu těma svýma kecama, jak ho znám.  a beztak s sebou ani nedonese vodku, co mi slíbil.
proč jsem zrovna já ta, které lidi píšou věci, jako že by se nechtěli stát otrokem svého penisu? opravdu tomu nerozumím. čím jsem si to zasloužila?
JSEM TAKOVÝ CHUDÁČEK! :D
politujte mne, děkuji.


SEDMÉHO ledna.

7. ledna 2011 v 18:23 | blbka. |  written.
20090316141744
Konečně nemám horečky. Vlastně nevím, jestli se hodí slovo konečně, protože mi sice bylo nejhůř na světě a bála jsem se, že mě budou muset odvést do nemocnice, ale aspoň jsem spala celý den a nemusela řešit moje vážné problémy. 
Nudím se tak moc, že den trávím na hry.cz a hraju Slovní fotbal nebo Horolezce. Zábavičkaa. Ale zato jsem si dneska uklidila a poprvé po týdnu ze sebe udělala trošku člověka.
Bojím se o Kačenku, protože od té doby, co byla u mě a bála jsem se jí asi tak, jako těch lidí z Doktora House mi neodepsala. Tak doufám, že to udělá co nejdřív, protože jinak se tady zblázním!
Včera měly narozeniny mé dvě milované. Jedna z milovaných přišla. Doufám, že to nebylo jenom kvůli dárku! Ale snad ne. A mimochodem, Beáto, jsem naštvaná, protože Ondřej říkal, že si žádnou SMS nečetl, žes mu to řekla sama!! :D A ptal se mě, jaké to je. Že to nikdy nezkoušel. 
Pořád si píšeme. Budeme mu říkat Ten hodný. Zaprvé, protože je a zadruhé proto, že je to matoucí, protože tady už jeden ten hodný byl. Takžee. Dneska jde na ples. Sliboval, že se bude chovat slušně, jako bych ho snad k něčemu takovému nutila. A říkal, ať si nečtu věci na jeho zdi, protože prý je to sranda. Hmm. K popukání. Ale budiž. Prošla jsem jeho fotky. Vůbec se mi nelíbí ta holka, které jednu nebo dvě věnoval. Má slepené řasy! :D A je hnusná. Vlastně je mi to úplně jedno. Protože jsem úplně nezávislá. Momentálně. Hlavně že jsem si změnila kontakty v mojí pětce!
Tak se Kačenka ozvala. Aspoň něco. Chci ji viděěěět. Jenže takhle to asi nepůjde, protože to bych musela do školy.. 
Přišel mi další pohled! Zase z Finska, Kiki! A je úplně krásný a ručně udělaný! Myslela jsem, že ho poslala nějaká holka. Ale poslal ho chlap. To nevadí, stejně ho miluju! Už jsem si je všechny vyvěsila na nástěnku. Je jich zatím jenom 5, ale až se to rozrostě, tak všichni umřou z toho, jak je to úžasnééé!
Chci taky na ten ples. Smůlkaa.
Psala jsem si i s ním. Jeho statusy jsou žalostné. Chová se jak debil. Doufám, že brzo dostane rozum. Zatím ho nevidím. Nechci do školyyyy. 

ČTVRTÉHO ledna.

4. ledna 2011 v 23:26 | blbka. |  written.
Tumblr_l1ih6t6ttz1qa198qo1_500_large
Pojďme si zařvat všichni spolu. To snad ani není pravda. Řvu tady vzteky, a smutkem a taky kvůli tomu, jaká jsem píča. Zítra jsem ho tady mohla mít. Kdyby kdyby kdyby kdyby. Mohla bych si vytrhat všechny vlasy. Nebo taky ne. Píšu si se Sklářem a ten mi řekl, že stejně všichni všechno ví, takže bude skvělé, až se to dostane k Němu. Příjemný pocit, vážně. Ten nejzlejší chce, ať si s ním zatancuju ploužák. Řekni mi, co se to s tím světem děje.

DRUHÉHO ledna.

2. ledna 2011 v 13:04 | blbka. |  written.
Tumblr_laqzu0vjgf1qeng2to1_400_large
Pořád nějak nechápu ten Silvestr a ráda bych si znova přehrála některé jeho části, aspoň abych si poslechla, co všechno mi říkal. Protože když má člověk dvě promile v krvi, většinou říká věci tak jak jsou a ne tak, jak by chtěl, aby byly. Stejně to nechápu, ty to chápeš? Jestli jo, tak mi to vysvětli, protože ten člověk tvrdí, že mě miloval :DD
Ten člověk je pěkný hajzl a nechodila bych s ním ani za milion korun. On si přece určuje pravidla! A chce pusinku, aby usnul, protože jeho žena už spí. Vysvětlete mi někdo, co se to tady děje. Je celkem zvláštní, když si uvědomím, že se v mém horším světě pořád objevuje. I když je fakt, že ty intervaly se pořád prodlužujou. Hlavně, že se vyskytuje skoro v každém měsíci skvělého shrnutí :D
Jsem nemocná. Asi. Mám horečku a bolí mě snad každý sval na celém těle, i když si nepamatuju, že bych snad provozovala nějakou aktivitu, která by to mohla způsobit. Jo a taky mě bolí v krku a trošku kuckám. Jsem prostě chudáček. Ale nechce se mi onemocnět zrovna teď, já prostě nemůžu sedět doma, protože bych se z toho zbláznilaa!
Celkem mě štve, že to asi znamená, že nemůžu navštívit Kačenku. Mám fakt strašné štěstí. Chtěla jsem ji vidět, jenže s horečkou a kuckáním mě tam k ní asi nepustí. Ona ještě žije v sladké nevědomosti! :D
Celkem mě štve, že se Daniel R. pořád na ICQ přihlašuje a odhlašuje, to znamená, že ho pořád vidím na obrazovce. Je smutné, že už ho nemůžu nazývat mým Danielem.
Psala jsem si s tím na D. Asi čtyři hodiny normálního, ne Elenčasu. Strašně dlouho mě přesvědčoval, že opravdu není děvka, i když informace mluví proti němu. Smála jsem se, protože jsem to byla zrovna já, kdo mu to celý večer opakoval. Chce se mnou do čajky. Proč ne, že. Dám mu soukromé lekce.
Napsal mi. Že mě neignoruje, že akorát spal. A že byl jak dělo. A že jsem si snad nemyslela, že bude držet celibát celý život jenom proto, že byl se mnou. Opravdu umí člověka dorazit, jen co je pravda!
Neumím chemii ani nic podobného. Chtěla jsem se ji učit, ale asi zítra vstanu a budu dělat ještě většího chudáčka než jsem dneska. Nebo bych možná ani nemusela, fakt je mi hrozně snad úplně po všech stránkách, které existují. 
Mirka už dlouho nenapsala článek, chybí mi její články o narození Páně.
Jdu si ho smazat z ICQ, nevydržím to.
POŘÁD MI NEPŘIŠEL TAJNÝ DOPIS SAKRA! Udělejte s tím něco, prosím, ať mám alespoň nějaký důvod k radosti.


PRVNÍHO ledna.

1. ledna 2011 v 21:01 | blbka. |  written.
Tumblr_lcmgk0s71o1qba6pxo1_500_large
tak ten reason hledám, ale nějak se mi nedaří ho najít. je to všechno tááák moc v píči. včera večer to tak sice moc nevypadalo, ale moje dnešní ráno bylo.. řekněme dost žalostné.
sice už jsem něco málo o silvestru psala do shrnutí, ale to nevadí, já si to ráda napíšu znovu. bylo to nejlepšííí. no, vlastně záleží na tom, z jakého úhlu se na to díváš.
aspoň jsem letos viděla více ohňostroje než loni. a dokonce jsem se na něj dívala s člověkem, s kterým bych to čekala nejmíň ze všech těch milionů lidí, co tam byly.
héééj, pozor, tady je majitel!
víš, oni si teď myslí, že půjdem šukat.
jsem ráda, že to nakonec dopadlo tak dobře, že jsem byla snad se všema, s kým jsem chtěla být. skoro. teďka myslím normální sloveso být, kdybys tím rozuměla něco jiného.
ta atmosféra u haly je stejně úplně nejlepší.
hlavně když jsem měla celé ruce a rty od krve, protože sklář je neskutečné nemehlo.
a nevím o jakém líbání to vendula mluvila, vím naprosto jistě že k ničemu takovému nedošlo.
vůbec jsem nepochopila, proč mě všichni naháněli už v jednu a taky proč tonda se sklářem tak strašně spěchali, když sklář tam stejně jenom ležel na těch kachličkách (:DDD) a sám měl problém se zvednout. neměla bych mu psát sklář, je to moc škaredé.
hlavně že si chtěl povídat a pak strávil dvě hodiny na pokecu se záchodem a kyblíčkem :D
chovala jsem se hrozně, ale proč ne, že.
můj hysterický záchvat mi připomněl, že jsem stejně jeho. a budu asi ještě hodně dlouho. ne že bych si snad myslela že to přejde ze dne na den. sice to podle toho včera moc nevypadalo, ale to je mi celkem jedno. vlastně není, je to hrozně složitá věc, tobě to nebudu vysvětlovat.
rozhodla jsem se, že už nebudu kouřit ani na akcích, cítím to pak celý den! nechápu jak to může vydržet lindislava!
strašně jsem se bála, že ten kluk fakt skočí z toho balkónu! a taky že ta babizna fakt zavolá policajty!
prosíííííím, dej mi pusuuu :D
řekni mi, kdo má větší smůlu než moje kačenka? je v nemocnici. včera byla na jipce ale teď už je normálně na dětském, tak ji půjdu zíra navštívit. někdo ji kopl do hlavy pohorkou. jak se něco takového může stát tyvole? :D když už nemá problémy s astmatem nebo achilovkou nebo vazy v koleni nebo zápal plic nebo jiné problémy, musí mít aspoň otřes mozku.. těším se na ni a těším se až mě zmlátí za to, co jsem včera provedla. jsem tak hrozná!
chybí mi. moc. a to jsme se loučili teprve včera. mám na krku zase cucflek a všichni si určitě myslí, že je úplně od někoho jiného. parádička, myslete si co chcete. nevíte nic.

SHRNUTÍ 2010

1. ledna 2011 v 16:54 | blbka. |  written.
 • LEDEN
ohňostroj, na který nevzpomínám tak ráda, jak jsem čekala.
oranžové párty brýle, které jsem vlastnila.
narozeniny mých dvou nejlepších kamarádek a taky jiných lidí.
začala jsem brát tabletky proti miminkám.
byla jsem asi tak trošku postižená a měla jsem skočit z mostu.
nenávist vůči bažantům, protože jsem byla a stále jsem o tolik vyspělejší než oni! ;D
rozchod s danem, ke kterému mě donutila lindizna s beátiznou!
čajka s komárem a radimem. tehdy to snad vypadalo, že to někdy bude zase jako dřív.
šnečci a jelínečci, kteří se mi chtěli kreslit najednou, což doteď opravdu nechápu.
komářisko si založilo blog. líbí se mi, že takhle to zní jako by bylo komářisko věc nebo podřadná bytost.
pořád jsme chodili do alberta na teplé bagetečky.
používali jsme zrobnělinečky jako kravičičky.
chtěla jsem piercing jazyka, udělá i staříka. ne že bych měla problémy.
bezúsměvové ahoj. bolelo to, i když jsem se chovala jak piča co neví co chce
přestávka u auly, kterou do teď nechápu.
měla jsem v plánu, že ze mě bude introvert, ale nepovedlo se mi to.
chceš se mnou chodit?
začala jsem ještě více milovat vypsanou fixu.
všichni si stříhali vlasy (já sama, čehož jsem pak litovala, martin, který vypadal jako idiot, a pavel, který nevypadal jako idiot.)
moje aktuální oblíbená příchuť vodní dýmky byla meloun.
poslouchala jsem samé české věci.
psal mi, že to beze mě nevydrží a že mu došlo, co ztratil.
udělala jsem největší hnus na světě, což si asi nikdy neodpustím a chtěla jsem zpátky to, jaké to bylo před tím. vším.

 • ÚNOR
nesnášela jsem ho čím dál víc. 
dala jsem se znova dohromady s danem, dá se říct po malé pauze.
našla jsem tři stovky na chodníku!
linda začala chodit s komárem.
komár prý využil mé rady ohledně jedničky až čtyřky.
dala jsem starému vaclíkovi papírek, ve kterém jsem mu napsala, co všechno bych chtěla zrovna provádět.
pořád jsme s lindou chodily do rossmanu a kupovaly si gumové bonbónky.
začly mi chutnat hašlerky, protože mi je kiki pořád dávala.
poprvé jsem si od něho půjčila korálky.
lindino srdíčko, jehož klíč jsem dala danovi.
už zase závislá na přátelích.
závislost na té od bena foldse, the luckiest.
ztratila jsem mu rukavice.
začla jsem chtít odejít z bezruče na tigrida.
franta mě bouchl pálkou do hlavy, když jsem s ním hrála ping pong.
polčákův záchvat z mojí slohovky, na které nebylo nic vtipného.
dozvěděla jsem se, že se kačin kluk pochcal.
přestala jsem být tatínkova malá holčička navždy :D
koupila jsem si nový mobil.
volal mi jenom proto, že to nemohl vydržet.
zamilovala jsem se do owl city.
musela jsem do ředitelny, byla jsem rebel. :D
byla jsem komárova kamarádka a posílal mi svou hudbu.
olympiáda, která mě vůbec nezajímala.
safrk mě nesnášel, a pořád nesnáší.
stal se mi největší trapas na světě a ztratila jsem se ve frýdku-místku !!!
 • BŘEZEN
údajně jsem neměla žádný problém, co by mě trápil natolik, abych o něm napsala na blogísek.
pořídila jsem si t-mobile a taky tarif mých pět.
obnovila jsem si soukromý hřbitov.
linda s komárem měli v čajovně svíčky a já jsem jim to záviděla.
spala jsem s kiki u lindy!
byla jsem s maminkou v čajce a řekla jsem jí, že už nejsem malá holčička.
dostala jsem růži od danečka :)
všude po těle jsem měla fialové fleky.
slzy štěstí.
měla jsem líbánkovou cystitidu, nebo spíš zánět močového měchýře a bolelo to.
beátka za mnou poprvé a naposledy přijela na kole. (vedle kola :D)
moje sestřenice si koupila stejné sluneční brýle a stejnou mikinu.
více zpráv o březnu nemám.

 • DUBEN
hrozilo odhalení mými rodiči mého ilegálního výletu na lysou.
menší krize s danečkem.
byly jsme s holkama v čajovně na velice upřímném rozhovoru.
dozvěděla jsem se, co na mě kdo nesnáší.
dostala jsem dvojku ze čtvrtletky z matiky a linda dostala čtyřku!!!
milovala jsem weheartit a byla jsem na něm nonstop.
daniel měl pořád něco na práci a úplně mě tím zanedbával! třeba betonování plotu a podobné skvělosti.
snažila jsem se začít hubnout, ale nedařilo se mi to.
byla jsem s ním a jeho rodiči koukat na volejbalový zápas žen.
seznámila jsem se tam na záchodě s postiženou paní.
byli jsme spolu na centrifuze a on řval jako holka :)
koupil mi perníkové srdce a vystřelil růži. chtěla jsem mu dát svoje pravé. ach.
půl roku spolu! ♥
chtěla jsem zabít vlčka.
plánovali jsme stanování, které se nakonec neuskutečnilo kvůli nepříznivému počasí.
propadala jsem ze všech předmětů.
chtěla jsem španělštinu i ruštinu!

 • KVĚTEN
z komárečka se stal párty boy jak cyp kámo.
chtěla jsem jet k hastíkovi na chatu, ale nakonec jsem nejela.
hádali jsme se s danečkem kvůli totálním pičovinám a oba jsme to věděli!
chtěla jsem umřít na otravu alkoholem.
gaura ke mně byl až přehnaně krutý a dostala jsem stejnou známku z projektu jako vlček.
začala jsem se učit, protože bylo na čase. kiki tvrdila, že to nevydržím ani do června a vsadily jsme se o hašlerky. vyhrála jsem je!
chio crew se začala chodit ožírat do klubů, protože to je jinčí kalba kámo pičo vole.
pršelo asi tak dva týdny v kuse a byly povodně.
přejídala jsem se !
kateřina řekla, že je hečko hezčí než daneček.
začala jsem milovat nevershoutnever!
líbilo se mi, jak jsem psala.
bratr s tatínkem byli ve francii.
s danečkem ve vaničce s pěničkou.
dala jsem mu vlajku boba.
šlehačka a šátek.
slzy štěstí z obou stran.
návštěva planetária, kde to bylo strašně roztomilé a já jsem s ním seděla vedle mladého polčáka!
neviděli jsme spolu hokej a nejhezčí doprovod domů.
udělali jsme si soukromou čajovnu u něj doma.
rok od prvního sklepa.

 • ČERVEN
pořád jsem se učila a domnívala se, že nebudu mít žádnou čtyřku.
safrk zjistil, že nosím spodní prádlo od danečka.
bea se rozešla s pavlem. nebo pavel s beou, kdo ví.
měla jsem pověstné trenky se zizalkama, které jsem zničila a on o tom nevěděl.
daneček dal pusu anetce, protože byla smutná a názorně mi to předvedl.
dostala jsem slevové kupónky na akvapark a ani jednou jsem je nevyužila.
zájezd do polska. dddddnb.
byli jsme spolu v divadle a pořád jsem měla všude fleky.
daneček slářeček slavil narozeninky.
psala jsem mu co dvě minuty.
beáta začala "chodit" s ondřejem :D
odjel do itálie a bylo to hrozné!
zamilovala jsem se do skins.
pozval mě na lysou party 16+.
koupila jsem si od něho luxusní učebnice jak cyp.
zjistila jsem, že mě komár naučil, jak být paranoidní krávou.
omezila jsem návštěvy čajovny.
dostala jsem čtyřku z češtiny!!! a fyziky.

 • ČERVENEC
utekla jsem z domu na tajnou výpravu do dobré.
strašně jsem chtěla do akváče, i když se to neuskutečnilo.
strašně jsem se bála italů a italských ulic.
v itálii jsem propsala asi tak milion smsek.
chtěla jsem se přidat do skupiny sex na stole.
volaly jsme z dobré komárovi a matz a spol řvali do telefonu že je buzerant a kokot.
těšila jsem se do školy!
plánovali jsme si děti.
došlo k odhalení jistých fotek jisté odhalené slečny.
kiss. danečkovy problémy.
seznámila jsem kačenku s comárem.
sklář si zlomil čelist!
začala jsem milovat pikao.
další historický trapas a noc strávená s ním u babičky.
elen s komárem si mě smazali z přátel :D
chtěl mě buď celou nebo vůbec.
ostrava se sklářem.
ožrala jsem se doma jen tak 4fun. jsem tak skvělá.

 • SRPEN
nudila jsem se strašně moc!
byla jsem smutná, protože jsem s danečkem byla strašně málo. vlastně nebyla, akorát jsem si pořád stěžovala.
byla jsem s kačenkou v chorvatsku a bylo to nejlepší!
všichni mi říkali negro.
mám na blogu jenom dva články.
těšila jsem se do školy jak cyp! :D
akce u lindy. poprvé jsem blila. skvělý zážitek.

zbytek ještě možná doplním podle deníčku, teďka nemám čas :D

 • ZÁŘÍ
menší krizička s danečkem.
potkala jsem ho s cigaretou a zastavil se!
vstávala jsem v pět ráno jenom abych nám zabrala řadu u okna. povedlo se a byla jsem na sebe velice hrdá :D
bavilo mě to ve škole a byla jsem pilnou studentkou!
začala jsem chtít esprit connect.
začla jsem psát s velkými písmenky, protože jsem si myslela že jsem kultivovaná.
ti kokoti vymysleli stahování peněz na obědy z účtů!
udělala jsem si krásnou barevnou popsanou peněženku dakine a začala ji milovat.
zařídila jsem si kartičku v knihovně.
dejv mě začal milovat, protože jsem řekla, že čtu umberta eca.
ručková byla tragická a stále je.
začala jsem sledovat ninja warrior, který skoro hned skončil. 
saforek se smál mojí fotce na ISIC kartě.
viděla jsem mr. nobody a zamilovala si ho.
umřel mi děda a vzalo mě to víc než jsem čekala.
umřela prababička a bylo to smutné.
byla jsem na dvou pohřbech za tři týdny. brečela jsem. moc.
truchlila jsem s tadeáškem v parku a koupili jsme si k tomu kebab.
začala jsem nesnášet adámka. jako pořádně :D
doufala jsem, že vyběhnu lysou za 60 minut.
dostala jsem z fyziky JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU!!!
koupila jsem si pouzdro converse, které miluji.
začala jsem milovat studentskou pečeť. mléčnou.
koupila jsem si progressa a omalovánky!
furt jsem brečela kvůli každé blbosti. 

 • ŘÍJEN
kupodivu mě to ve škole pořád relatívně bavilo.
snad nejlepší měsíc ze všech.
byla jsem s danečkem zoo a byl to nejúžasnější den ze všech.
viděla jsem, jak to dělají papoušci.
jeho tatínek se divil, proč je zamčená garáž.
čajovník vítězslav si nás pořád zvával k sobě dolů a dával nám vodní dýmky zdarma.
lezla jsem dejvovi do prdele, protože chci jedničku :D
paranormal activity stáhli z kin.
rok spolu! :))
začala jsem si přát netbooček.
začala jsem milovat ikeu.
žárlila jsem na jeho kočku! tehdy byla ještě roztomilá.
wojnarová se šmídovou se začaly bavit s miraiem! :D
s danečkem ve 100unu. nejlepší na světě.
byla jsem pozvána na osmnáctiny honzy hečka, kterých se nejspíš nezúčastním.
 • LISTOPAD
nachladila jsem s ním v parku, ale bylo to příjemné nachlazení.
linda skoro chodila s němcem! :D 
začala jsem si půjčovat z knihovny CDčka vážné hudby.
zjistila jsem svůj neuvěřitelný talent zaškrtat vždycky správné odpovědi v písemce.
ožrala jsem se se sklářem, dotáhla jsem k němu i moji chorou berlatou kamarádku a pak ji tam nechala samotnou. no nechtěli byste se mnou kamarádit? :D
vycházely mi dvě trojky. o rok dříve touto dobou mi vycházely dvě čtyřky a ŠEST trojek. není tady nikdo, kdo by mě poplácal po zádech, tak to udělám sama.
moje drahá rozmazlená sestřenice si mě smazala z přátel za to, že jsem napsala co si myslím.
byly jsme zmrznout ve futuru a bylo to fajn.
ukradla jsem první věc ve svém životě :DD
začala jsem milovat gossipky!
měla jsem narozeninky a dostala jsem ten úžasný esprit connect.
taky jsem dostala pouta. a kamasútru.
byla jsem běhat. s ním. 
byla jsem nejšťastnější z nejšťastnějších.

 • PROSINEC
zase jsem brečela kvůli každé blbosti.
spadla jsem v tělocviku a narazila si holeň jak cyp. bolí to ještě teďka!
byla jsem s danečkem v čajovně a bylo to boží.
byla jsem s danečkem v kině a bylo to boží.
kačenka už přestala být naštvaná a staly se z nás zase kamarádky. dala mi úžasného me to you medvídka.
strašily jsme malé děti a lidi si pletli stovky s tisícovkama. 
objevila jsem nejskvělejší stránku na celém světě. ať žije postcrossing!
danečkova maminka mi udělala mikulášský balíček.
"hrála jsem na housle" před milionem lidí !! :D
doufala jsem, že se všechno spraví a věřila tomu.
dala jsem mu k svátku me to you čokoládku.
babička mě nasrala nejvíc na světě, ale vyžehlila si to štědrou nadílkou. tak moc štědrou, až jsem z toho brečela.
nastrojili jsme stromeček o dva dny dříve než obvykle.
dostala jsem netbooček. a milion dalších věcí. asi jsem byla moc hodná.
byla jsem v čajovně s majinkou a verunkou a spadl mi uhlík na stůl.
přišly mi dvě pohlednice a dopis od třídní paní učitelky z první třídy.
na silvestra jsem se rozešla s danečkem. nebo vlastně on se mnou. nebo jsme to udělali zároveň. každopádně rozloučení bylo moc pěkné. škoda, že jsme spolu byli naposledy na dlouhou dobu. 
na silvestra jsem se ožrala jako hovado, abych zapila žal a smutek.
na silvestra jsem byla velice.. nevytříbená? ano, to bude to správné slovo. VELICE nevytříbená :D
na silvestra jsem poznala, že stejně není nikdo lepší než on.
na silvestra jsem poznala, že umí být pěkně hnusný i na mě.
na silvestra jsem měla hysterický záchvat breku a linda mě utěšovala.
na silvestra jsem po půlnoci sama stáhla tři čtvrtě flašky vodky, abych zapila smutek a žal ještě více. vymyslela jsem nový úžasný nápoj, jmenuje se vodka se šťávou. nepij to, fakt.
ohňostroj byl krásnější než loni. no, podle toho jak se to vezme.
na silvestra jsem opět porazila daniela, je to dva jedna :D
na silvestra u haly se sklář nakláněl, aby mi dal pusu a vrazil mi bradou do rtu, takže jsem tam běhala celá od krve, fakt vzrušující.
na silvestra to bylo nejbožejší na celém světě.

_____________________________________________________________________

nepočítám s tím, že by to snad někdo četl. byl to dobrý rok. dost. chtěla bych, ať je letošní ještě lepší, ale ať mi vrátí to, o co jsem přišla na silvestra. (ta věta zní divně, není to panenství, nebojte se) asi chci moc, ale budu doufat ;)

LET'S MAKE BETTER MISTAKES TOMMORROW!