DESÁTÉHO ledna.

10. ledna 2011 v 21:32 | blbka. |  written.
Tumblr_l0h16tvfhz1qap8hso1_500_large
dala bych si tu věc, co je na obrázku. jenže to by ze mě byla ještě větší tlusťoška než jsem, takže to nelze. hlavně, že už mám zamluvenou zítřejší pizzu z mrazáku, protože dneska jsem snědla všechny upečené housky. jsem tak skvělá.
mám dlouhé nehty s francouzskou manikůrou! nebo aspoň dlouhé na moje poměry. hezky to ťuká když píšu na klávesnici, takže bude asi dlouhý článek, protože mě to baví. jsem tak vytrvalá! :D
když to tak čtu na facebooku, začínám mít radost, že jsem se všem těm písemkám tak trošku neúmyslně vyhnula. měla bych dejvimu za ten balkón ještě poděkovat. jsem tak nezodpovědná!
můj daniel (ne, neodvyknu si.) je v alpách. super odvykačka, protože takhle ho aspoň nevidím na facebooku. a nebudu mu  psát ani na mobil, protože z mojí pětky jsem ho už doopravdy smazala. jsem tak tvrdá.
už čtyři dny v kuse mám jako kulisu přátelé. nevím, jestli to víte, ale znám je zpaměti. všechny díly. musím se pochlubit. jsem tak úžasná!
přišel mi dneska pohled z kanady! všichni už mě nenávidějí za to, jak o tom pořád mluvím a jak všechny nutím, aby se tam zaregistrovali taky. můj rodič, co mě neporodil, mi dneska dokonce řekl, ať už ho konečně přestanu otravovat a že ty pohlednice, co mi naskenuje, budou poslední! nikdo mě nechápe!  jsem takový chudáček! 
nechápu, jak může mít vlček přítelkyni. já přítele nemám! to není fér! sakra, já fakt nemám přítele! a jak to, že potkal natalii sadness? tu jsem chtěla potkat já! :D ach můj bože, chci si vyměnit svůj život s vlčkem?! jsem tak nemocná!
miluju svoje světýlka nad postelí.
už přes týden jsem nevylezla z postele! chápete to? já to nechápu!
ten hodný je ták hodný. a chci slyšet jeho uklidňující hlas. nahraje mi na kazetu pohádku. a těším seee. musím se o tom přesvědčovat.
zítra přijde sklář. určitě mi úplně zkazí náladu těma svýma kecama, jak ho znám.  a beztak s sebou ani nedonese vodku, co mi slíbil.
proč jsem zrovna já ta, které lidi píšou věci, jako že by se nechtěli stát otrokem svého penisu? opravdu tomu nerozumím. čím jsem si to zasloužila?
JSEM TAKOVÝ CHUDÁČEK! :D
politujte mne, děkuji.