DRUHÉHO ledna.

2. ledna 2011 v 13:04 | blbka. |  written.
Tumblr_laqzu0vjgf1qeng2to1_400_large
Pořád nějak nechápu ten Silvestr a ráda bych si znova přehrála některé jeho části, aspoň abych si poslechla, co všechno mi říkal. Protože když má člověk dvě promile v krvi, většinou říká věci tak jak jsou a ne tak, jak by chtěl, aby byly. Stejně to nechápu, ty to chápeš? Jestli jo, tak mi to vysvětli, protože ten člověk tvrdí, že mě miloval :DD
Ten člověk je pěkný hajzl a nechodila bych s ním ani za milion korun. On si přece určuje pravidla! A chce pusinku, aby usnul, protože jeho žena už spí. Vysvětlete mi někdo, co se to tady děje. Je celkem zvláštní, když si uvědomím, že se v mém horším světě pořád objevuje. I když je fakt, že ty intervaly se pořád prodlužujou. Hlavně, že se vyskytuje skoro v každém měsíci skvělého shrnutí :D
Jsem nemocná. Asi. Mám horečku a bolí mě snad každý sval na celém těle, i když si nepamatuju, že bych snad provozovala nějakou aktivitu, která by to mohla způsobit. Jo a taky mě bolí v krku a trošku kuckám. Jsem prostě chudáček. Ale nechce se mi onemocnět zrovna teď, já prostě nemůžu sedět doma, protože bych se z toho zbláznilaa!
Celkem mě štve, že to asi znamená, že nemůžu navštívit Kačenku. Mám fakt strašné štěstí. Chtěla jsem ji vidět, jenže s horečkou a kuckáním mě tam k ní asi nepustí. Ona ještě žije v sladké nevědomosti! :D
Celkem mě štve, že se Daniel R. pořád na ICQ přihlašuje a odhlašuje, to znamená, že ho pořád vidím na obrazovce. Je smutné, že už ho nemůžu nazývat mým Danielem.
Psala jsem si s tím na D. Asi čtyři hodiny normálního, ne Elenčasu. Strašně dlouho mě přesvědčoval, že opravdu není děvka, i když informace mluví proti němu. Smála jsem se, protože jsem to byla zrovna já, kdo mu to celý večer opakoval. Chce se mnou do čajky. Proč ne, že. Dám mu soukromé lekce.
Napsal mi. Že mě neignoruje, že akorát spal. A že byl jak dělo. A že jsem si snad nemyslela, že bude držet celibát celý život jenom proto, že byl se mnou. Opravdu umí člověka dorazit, jen co je pravda!
Neumím chemii ani nic podobného. Chtěla jsem se ji učit, ale asi zítra vstanu a budu dělat ještě většího chudáčka než jsem dneska. Nebo bych možná ani nemusela, fakt je mi hrozně snad úplně po všech stránkách, které existují. 
Mirka už dlouho nenapsala článek, chybí mi její články o narození Páně.
Jdu si ho smazat z ICQ, nevydržím to.
POŘÁD MI NEPŘIŠEL TAJNÝ DOPIS SAKRA! Udělejte s tím něco, prosím, ať mám alespoň nějaký důvod k radosti.