DVACÁTÉHO DEVÁTÉHO ledna.

29. ledna 2011 v 0:36 | kravička |  written.
Tumblr_lfr3h6bjso1qbw8kro1_500_large
zaprvé, obrázek se vůbec neshoduje s mým aktuálním rozpoložením, ale to je jedno, protože je úžasnýýýý! víš co, je to idiot.
mluvila jsem s ním. já jsem s ním opravdu mluvila. co dělal on nelze přesně určit. moc se to nepodobalo hovoru ani ničemu podobnému, co lidé obvykle dělají. choval se jako robot. možná je.
byla jsem dneska s lindičkou v čajovně a měly jsme zajímavé téma. filozofickou debatu, která nemá řešení. a poradila jsem jí dobrou věc a doufám že ji udělá.
pak přišla bec. škoda, že jsem tak moc mluvila, ale i tak myslím že můžu říct, že je dost dobrá. a říkala jsem jí to celé od začátku. a taky se jí jako jedné z mála celkem líbil postcrossing, což je pro mě poslední dobou priorita číslo jedna :D
netěším se moc na pondělí, protože dostanu vysvědčení a já ho moc dostat nechci.
vlastně pořád nejsem rozhodnutá, jestli půjdu na bouři. asi se rozhodnu podle toho, jak to dopadne v úterý. ano, už mám konkrétní den. protože se ke mně nikdo nebude chovat tak, jako se ke mně chová jistý člověk. ne prostě. hlavně že za to zase můžu já, jistě. už bych si mohla zvyknout.
chci do tanečních s kryštofem. mám ho rádaa a říkejte si co chcete. a je mi celkem jedno, že má kecy na šprty, protože je mám ráda. ty jeho kecy. ach ano. rozhodně skvělejší než někteří lidé.
mám nový mobil, neumím s ním zacházet a dokonce do něj neumím dát simku. a teď poslouchám všechny složky písniček, co tam mám, poslouchám každou zvlášť a vždycky rozhodnu, jestli tam zůstane nebo ne. škoda, že takhle nemůžu rozhodovat i o některých lidech. jako ano, ty teď zůstaneš v mojí hlavě a ty vypadneš. napořád.
víš co? já jsem fakt zvědavá, jak to dopadne.