PATNÁCTÉHO ledna.

15. ledna 2011 v 23:53 | kravička |  written.
Tumblr_lenpf8fvfw1qftycho1_500_large
miluju gossipky, kdybyste to nevěděli. jsem u šestého dílu třetí série, tzn. že jsem konečně zase předběhla lindu. a asi budu pokračovat už do rána, protože a) stejně poslední dva týdny vždycky nemůžu usnout, b) nemůžu dovolit lindě, aby mě zase předběhla. chtěla jsem napsat i nějakou možnost za cé, ale žádná mě nenapadá. 
mimochodem, chci aby to bylo všechno tak jednoduché, jako to mají oni. tam to vždycky vypadá tak strašně složitě, ale ať už se dva rozejdou nebo podvedou nebo třeba zjistí, že ten druhý chtěl jenom peníze a utekl s nimi pryč, vždycky se tam s tím strašně rychle vyrovnají. jako třeba blair, když jí řekl nate, že ji podvedl se serenou a ona mu hned odpustila nebo když nate začal chodit s vanessou a ona se hned zaměřila na chucka. 
já se chci taky umět zaměřit! :D
bože, bože.
už mě to nebavííííííí. zmlátila bych ho přes monitor, nejraději. jsem naivní naivka nejnaivnější ze všech naivek. měli jste vidět, jak jsem se rozklepala, když někdo zazvonil v 17:23. nejlepší pocit na světě.
přišel mi pohled od taiwanky, co se chce přátelit a od slovinky, která mi poslala dvě úžasné fotky. už jsem říkala, že miluju postcrossing? jo, vím že jsem otravná.
už se těším do školy. moc moc. opravdu se netěším, až budu v důchodu. zabiju se nudou! ale to budu moct aspoň ven. umíš si představit tři týdny doma v posteli?! 
dneska se na mě úplně všichni vysrali. kateřina, daniel i daniel dvě. mám vás ráda!