PRVNÍHO ledna.

1. ledna 2011 v 21:01 | blbka. |  written.
Tumblr_lcmgk0s71o1qba6pxo1_500_large
tak ten reason hledám, ale nějak se mi nedaří ho najít. je to všechno tááák moc v píči. včera večer to tak sice moc nevypadalo, ale moje dnešní ráno bylo.. řekněme dost žalostné.
sice už jsem něco málo o silvestru psala do shrnutí, ale to nevadí, já si to ráda napíšu znovu. bylo to nejlepšííí. no, vlastně záleží na tom, z jakého úhlu se na to díváš.
aspoň jsem letos viděla více ohňostroje než loni. a dokonce jsem se na něj dívala s člověkem, s kterým bych to čekala nejmíň ze všech těch milionů lidí, co tam byly.
héééj, pozor, tady je majitel!
víš, oni si teď myslí, že půjdem šukat.
jsem ráda, že to nakonec dopadlo tak dobře, že jsem byla snad se všema, s kým jsem chtěla být. skoro. teďka myslím normální sloveso být, kdybys tím rozuměla něco jiného.
ta atmosféra u haly je stejně úplně nejlepší.
hlavně když jsem měla celé ruce a rty od krve, protože sklář je neskutečné nemehlo.
a nevím o jakém líbání to vendula mluvila, vím naprosto jistě že k ničemu takovému nedošlo.
vůbec jsem nepochopila, proč mě všichni naháněli už v jednu a taky proč tonda se sklářem tak strašně spěchali, když sklář tam stejně jenom ležel na těch kachličkách (:DDD) a sám měl problém se zvednout. neměla bych mu psát sklář, je to moc škaredé.
hlavně že si chtěl povídat a pak strávil dvě hodiny na pokecu se záchodem a kyblíčkem :D
chovala jsem se hrozně, ale proč ne, že.
můj hysterický záchvat mi připomněl, že jsem stejně jeho. a budu asi ještě hodně dlouho. ne že bych si snad myslela že to přejde ze dne na den. sice to podle toho včera moc nevypadalo, ale to je mi celkem jedno. vlastně není, je to hrozně složitá věc, tobě to nebudu vysvětlovat.
rozhodla jsem se, že už nebudu kouřit ani na akcích, cítím to pak celý den! nechápu jak to může vydržet lindislava!
strašně jsem se bála, že ten kluk fakt skočí z toho balkónu! a taky že ta babizna fakt zavolá policajty!
prosíííííím, dej mi pusuuu :D
řekni mi, kdo má větší smůlu než moje kačenka? je v nemocnici. včera byla na jipce ale teď už je normálně na dětském, tak ji půjdu zíra navštívit. někdo ji kopl do hlavy pohorkou. jak se něco takového může stát tyvole? :D když už nemá problémy s astmatem nebo achilovkou nebo vazy v koleni nebo zápal plic nebo jiné problémy, musí mít aspoň otřes mozku.. těším se na ni a těším se až mě zmlátí za to, co jsem včera provedla. jsem tak hrozná!
chybí mi. moc. a to jsme se loučili teprve včera. mám na krku zase cucflek a všichni si určitě myslí, že je úplně od někoho jiného. parádička, myslete si co chcete. nevíte nic.