SEDMÉHO ledna.

7. ledna 2011 v 18:23 | blbka. |  written.
20090316141744
Konečně nemám horečky. Vlastně nevím, jestli se hodí slovo konečně, protože mi sice bylo nejhůř na světě a bála jsem se, že mě budou muset odvést do nemocnice, ale aspoň jsem spala celý den a nemusela řešit moje vážné problémy. 
Nudím se tak moc, že den trávím na hry.cz a hraju Slovní fotbal nebo Horolezce. Zábavičkaa. Ale zato jsem si dneska uklidila a poprvé po týdnu ze sebe udělala trošku člověka.
Bojím se o Kačenku, protože od té doby, co byla u mě a bála jsem se jí asi tak, jako těch lidí z Doktora House mi neodepsala. Tak doufám, že to udělá co nejdřív, protože jinak se tady zblázním!
Včera měly narozeniny mé dvě milované. Jedna z milovaných přišla. Doufám, že to nebylo jenom kvůli dárku! Ale snad ne. A mimochodem, Beáto, jsem naštvaná, protože Ondřej říkal, že si žádnou SMS nečetl, žes mu to řekla sama!! :D A ptal se mě, jaké to je. Že to nikdy nezkoušel. 
Pořád si píšeme. Budeme mu říkat Ten hodný. Zaprvé, protože je a zadruhé proto, že je to matoucí, protože tady už jeden ten hodný byl. Takžee. Dneska jde na ples. Sliboval, že se bude chovat slušně, jako bych ho snad k něčemu takovému nutila. A říkal, ať si nečtu věci na jeho zdi, protože prý je to sranda. Hmm. K popukání. Ale budiž. Prošla jsem jeho fotky. Vůbec se mi nelíbí ta holka, které jednu nebo dvě věnoval. Má slepené řasy! :D A je hnusná. Vlastně je mi to úplně jedno. Protože jsem úplně nezávislá. Momentálně. Hlavně že jsem si změnila kontakty v mojí pětce!
Tak se Kačenka ozvala. Aspoň něco. Chci ji viděěěět. Jenže takhle to asi nepůjde, protože to bych musela do školy.. 
Přišel mi další pohled! Zase z Finska, Kiki! A je úplně krásný a ručně udělaný! Myslela jsem, že ho poslala nějaká holka. Ale poslal ho chlap. To nevadí, stejně ho miluju! Už jsem si je všechny vyvěsila na nástěnku. Je jich zatím jenom 5, ale až se to rozrostě, tak všichni umřou z toho, jak je to úžasnééé!
Chci taky na ten ples. Smůlkaa.
Psala jsem si i s ním. Jeho statusy jsou žalostné. Chová se jak debil. Doufám, že brzo dostane rozum. Zatím ho nevidím. Nechci do školyyyy.