TŘICÁTÉHO PRVNÍHO ledna.

31. ledna 2011 v 21:07 | kravička |  written.
20090124083643
Dneska je to měsíc od té doby, co jsem byla někomu vrátit věci. Úžasný pocit, ne že ne. Ne. Měsíc zpátky se vůbec děly zajímavé věci. Chtěla bych zpátky vrátit aspoň ten ohňostroj. Jen kvůli ohňostroji, ne kvůli někomu, s kým jsem ho mimo jiné trávila. Abychom si to ujasnili. 
Vysvědčení mě nasralo. Nenávidím Vaclíka, je to kokot a čurák. Ale to už jsem říkala asi stokrát a každému pěkně vysvětlím, proč mám čtyřku. A dokonce jsem se fakt nefalšovaně rozbrečela, takže na mě nikdo neřval jako minule :D
Mám ráda Frantu. Krásně se směje a vůbec je celý krásný. Nemám ho moc ráda zrovna ve chvíli, kdy třeba zvoní na některé zvonky, ale to mu asi odpustím. Doprovodil mě domů a byl roztomilý. Závidím Kristince tanečníka. Kdo ví, kdo bude tím mým.
Potřebuju hadry! Ne fakt ale. Je to krize, nelíbí se mi skoro žádné oblečení, které mám ve skříni. A zrovna má mamka antibiotika, sakra!
Něco mi říká, že zítřek není moc dobrý nápad. Kdo ví co, kdo ví proč. Dneska se usmál. Jenže to udělal proto, že jsem ho na to upozornila. Nic to neznamená. Že ne. Mohlo by to být docela zajímavé. A taky by se to mohlo ještě moc pěkně zamotat, jenže to nechci. Ty víš co chceš, já vím, ale nejde vo to kdo co chce ;))
Našla jsem s maminkou to tlačítko mého netbooku a provizorně jsem ho tam vrátila. Moc to nešlo, takže jsem si na googlu hledala "jak vrátit tlačítko do klávesnice". Nic, co by mi pomohlo, jsem nenašla. Zajímavé, že když zadáš "jak vrátit", tak na prvním místě v našeptávači se objeví "jak vrátit čas" a na čtvrtém místě "jak vrátit lásku". Nakonec jsem to spravila, kdyby to někoho zajímalo. Jenže když ho chci použít, tak ho musím odklopit. Řekněte mi někdo, proč jsem taková kazisvětka.
Jestli se ještě někdy zamiluju, zmlaťte mě někdo nějakou železnou tyčí. Přinejmenším.