OSMÉHO února.

8. února 2011 v 11:02 | kravička |  written.
Z88950370_large
napsat článek na téma týdne - smysl života? spíš ne, protože nevím, co jím je. byla doba, kdy jsem si myslela, že jsem ho našla, ale ta je pryč a s ní i můj smysl. 
nemám ze sebe vůbec radost, protože jsem píča. protože se neumím ovládat a protože stejně vždycky napíšu to, co mě nejvíc sere nebo naopak co mě nejvíc nesere. taky protože mám pořád ten hnusný pocit z toho všeho. taky proto, že ze mě můj bývalý přítel dělá děvku jen proto, že jsem se líbala s klukem dva měsíce po našem rozchodu. dobře, možná to nebyly dva měsíce, ale o tom on neví :D stejně nemá právo. hlavně že to jediné, co mu zbylo, je volejbalíček. a volejbalistky, ach.
víš kdo mi psal? ta kráva, se kterou to údajně dělal na kuchyňské lince. asi jsem jí odhadla správně, protože její inteligence asi nebude dosahovat zrovna nejvyšších výšin. a nejvíc mě nasrala ta jedna odpověď, kterou napsala. jenže mě už to nemá sráááát.
včera jsem byla lyžovat. ano, opravdu jsem byla lyžovat. náhodou mi to ze začátku šlo líp než jsem myslela, ale pak se mi v největší rychlosti skřížily lyže zrovna ve chvíli, kdy jsem neměla rukavice a bylo fakt příjemné rýt hlavou a rukama v tom hnusném sněhu, který mi udělal odřeniny :D
zamilovala jsem se do písničky me gustas tu. vždycky hrála v čajce a vždycky jsem chtěla vědět jak se jmenuje! škoda že ji má na zdi zrovna on.
nesnáším svoje rodiče za to, jak nesystematický mají systém mojí výchovy, která už je stejně celkem zbytečná, když se sama převychovám na totální kravku. a jejich argumenty jsou celkem dost chabé.
dneska jdu s terezkou po dlouhé době někam. doufám, že se dozvím plno zajímavých věcí. stejně si myslím, že přijdu domů smutňoučká, ani nevím proč.
uvažuju o zítřejším ondřejníku. ale asi si to stejně nechám až na ty čtyři oči.. a je to lepší? to nikdy nevíš předem, škodááá.