PATNÁCTÉHO února.

15. února 2011 v 19:52 | P. |  written.
Tumblr_l8z9pcfdys1qdo94eo1_r1_500_large
nechápu už vůbec nic. ale to nevadí, zvykám si. just breathe. mám na prstech dva malé škrábanečky a nevím od čeho, ale hrozně to bolí na to jak jsou malé, tak doufám, že to není infekce nebo tak něco. chudák maminka, do které budou řezat úplně.
furt jenom žeru. musím to omezit aspoň na polovinu nebo se za chvilku z mé mírné nadváhy stane nemírná obezita. 
kdyby tě to zajímalo, tak mi včera u zubaře nic nedělali. a pak jsme jeli zase do futura a maminka mi koupila krásné spodní prádlo, "i když mi ho momentálně nemá kdo svlíknout". a pak jsem byla v první hodině houslí a strašně mě to baví. těším se, až budu hrát krásně. a pak jsem byla s beátkou a její mamka se divila, jak to že s nikým neslavíme valentýna. haha, ha, ha. a pak jsem vylezla z výtahu u beátky a potkala jsem daniela, který není ani trošku gantleman. 
dostala jsem dvojku z biologie a od jedničky mě dělilo půl bodu, tak mě to trošku naštvalo.
dneska jsem si udělala celkem trapas, když se mě setřička ptala, jestli jsem už měla styk a já jsem jí nerozuměla ani na podruhé, což znamená, že jsem tuto otázku nemohla tak trošku odbýt jako vždycky a dělat, že se nikdo na nic neptal :D
a taky v té ordinaci to byla celkem sranda. bože, já jsem tak skvělá.
ozval se, že nemůže psát smsky a že napíše večer. pak mi psal M a povídali jsme si a on pak říkal, že by D nebyl rád že mi napsal a když jsem se ptala proč, prý by žárlil. moc si ho neumím představit. každopádně mě to celkem zmátlo a teď už vůbec nevím, co si mám myslet. hm, už píše. 
právě bych měla být na danielově zápase. psal mi smsku, ať tam přijdu. jenže já asi nechci vidět jak vypadá, chci si ho zachovat ve své hlavě krásného a tak :D
za chvilku je ordinacička.
FEEL LOST INSIDE MYSELF.