Březen 2011

DVACÁTÉHO DEVÁTÉHO března.

29. března 2011 v 22:32 | pavlínečečka |  written.
89818475_large
napsala bych strašně moc věcí, ale vlastně se mi nechce. mám pocit, že nemám čas vůbec na nic a vlastně ho mám celkem dost, což je docela matoucí. dneska to bylo fakt dobré. smála jsem se milion hodin a bylo to na chvilku fajn. je ze mě čím dál větší rebel. a je to smutné, kolik se toho od lyžáku změnilo a co to se mnou udělalo. ale lidi se mění ;))) a prý se i učí z chyb, což se o některých říct nedá. snad se poučím aspoň já.. věřit můžeš stejně jedině sobě. někteří lidi se ptají, jestli spolu chodíme. zas jsou všichni strašně chytří. potřebuju si koupit lístek na tančírnu. těším se až se s teeerezkou společensky unavíme. potkala jsem dneska toho hodného, který vůbec není hodný, otočil se za mnou a zas mě chce vidět :DD měla bych napsat paní houslové učitelce, že zítra nepřijdu, protože nepřijdu. to říkám, podívej se, co se to stalo! ale dalo by se říct, že vítězný pokřik by se možná konat mohl. aspoň vůči některým rychle chodícím osobám. a vůbec se mi nelíbí, že chodí v tričku, ve kterém jsem tři čtvrtě roku spala! a vůbec se mi nelíbí plno dalších věcí. ale říkám si, že je to kokot a čurák. snad to pomůže. nemám pořádně nalakované nehty!
nevím niiiic ;)))

DVACÁTÉHO PÁTÉHO března.

25. března 2011 v 22:35 | pavlínečečka |  written.
196906_206682229348137_129255280424166_895286_1486777_n_large

co vím jistě? že by ze mě v životě nemohla být dobrá herečka. co nevím jistě? všechno ostatní. skoro. bude duben nejhoršího roku na světě a hele co se se mnou stalo. jsem zvědavá, jestli se mi vůbec podaří zažít konec světa. je to k smíchu nebo k pláči? navrhuji zoufalý smích končící slzami. ten je fakt nejlepší.
měla bych napsat poslední dva měsíce do mého úžasného deníčku, jenže zaprvé to není ono, když to bude všechno v minulém čase a za druhé se bojím ho otevírat, protože je v něm to všechno, co bylo nejlepší na celém světě. ne že bych to neměla pořád v hlavě. když nad tím tak přemýšlím, tak nějaký minulý čas tady vlastně vůbec nehraje roli.
pořád se mi přehrává jedna noc dokola. smůla, že to není zrovna ta šťastná a ještě větší smůla, že jsem od včerejška obohacena o nové informace a to jsem si myslela, že víc už to zajebat nemohla.
nejvíc na světě se modlím, ať nepotkám takovou jednu obyčejnou vesnickou holku naživo, protože to by se mi mohlo stát, že už bych to nemusela ustát.
vystoupení se mi opravdu nepovedlo a mám už nějakou dobu pocit, že s mým sluchem jsem ztratila i ten hudební a že už neumím vůbec nic! :D
včera to bylo vlastně fakt dobré. hlavně náš skvělý rozhovor o datlovi woodym, který si ani jeden z nás nepamatuje. nebo moje spálené zuby, které nebyly vůbec spálené. nebo to, jak jsem mu vyrazila dech smíchem :D je skvělýýýý.
už to jde se mnou zase z kopce, to bude tím, jaká společnost mě teď dělá šťastnou! to je v tomhle případě tak silné slovo, že silnějšího není, ale dejme tomu, že to porota uzná.
píšu tady čímdáltím větší sračky.
komu to vadí.
zítra nejspíš zase s mojí nejlepší kámoškou.
stejně to nepůjde. promiň někdy nestačí. nevím co by v tomhle případě stačilo, ale fakt bych to vědět chtěla.
víš jak se tomuhle říká? absolutní bezmoc.

DVACÁTÉHO DRUHÉHO

22. března 2011 v 18:30 | pavlínečečka |  written.
4845823581_6f6b384c17_z_large
je mi smutno. hádej proč. máš tři pokusy! prý umírám zevnitř. a líbí se mi, že teď už skoro nikdo neví, jak se věci mají. škoda že ani já nevím, jak se mít budou. výsměěěěěěěch. stejně nic z toho nemá smysl. dneska jsem si sama poprvé koupila krabičku, i když vím že je to blbost. couž.
věci se prostě dějou ;)

DEVATENÁCTÉHO března.

19. března 2011 v 12:43 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lg1k62mewu1qe9ozmo1_500_large
Nějak se mi tady poslední dobou nechce psát. Ale pak bych si na konci roku nadávala, takže to musím napravit. Zdají se mi divné sny. Jednou některým lidem vybíjím zuby, v jiných mě chce zabít pes od Skláře, domlouvám se s Ginger na čajovně nebo brečím kvůli některým stavům na facebooku. Každopádně všechny jsou tak živé, že si ráno musím ověřit, jestli se to fakt stalo nebo ne.
Jsem ostříhaná.
Dejv je celkem vtipný :D
Gaura mi říká jedničkářko, protože jsem dostala jedničku z písemky! A dokonce jsem byla první v seznamu, což tomu přidává na důležitosti.
Začala jsem si kupovat kinder vajíčka pro zlepšení nálady a pomáhá to. I když jsem se do správné figurky zatím trefila jenom jednou, ale to nevadí. Ještě nepřišla má chvíle :D
Kačenka se mi vrátila z Ameriky a dovezla mi kalhotky Victoria's secret! Miluju ji. A závidím jí jejího krásného populárního hokejistického bratra s celým týmem krásných hokejistických kamarádů, co milujou Evropanky!
Přišel mi pohled z Irska, s tím zeleným skřetem a s přáním krásného St. Patrick's Day! Je úplně dobrý a vzácný!
Tadeáš chodí s Hankou. Všimni si toho K. Musím uznat, že jim to spolu fakt sluší. A hlavně že je můj Tadeášeček šťastný! :D
Každým dnem se mi potvrzuje to, že koupit si bílý netbook nebyl dobrý nápad. Má flíčky snad úplně po celém jeho povrchu!
Mám ráda když máme na deset, protože to pak můžu jít do parku v tom depresivním počasí, sednout si na lavičku, obdivovat svůj krásný barevný deštník, zapnout si nějakou písničku, udělat tu věc, kterou jsem tak strašně dlouho odsuzovala a tak. Stejně to nechápu.
Vůbec nevím, co si mám myslet o včerejšku. Těžko říct, jak co kdo myslí. Bylo to zase s mojí nejlepší kámoškou, takže si nestěžuju. A když jsem vylezla ven, všude byl najednou sníh, což mě celkem zmátlo. A mamka mi musela pomáhat rozepínat kabát :D
Dneska spím u Kačenky, přežerem se jak hovada a budem pomlouvat opačné pohlaví a ostatní.
Zítra přijede Kristinka a uvařím jí kafe!
V pondělí budu možná s ním nebo taky ne.
V úterý budu s Beátinkou, protože jsme spolu dlouho pořádně nebyly, ta půlhodina s hamburgerem byla nedostačující.
Jdu na Ordinaci, protože jsem čtvrteční díl nestihlaaa!
A pak s maminkou nakupovaaaaat!
SEEYALATERBRO.

DVANÁCTÉHO března.

12. března 2011 v 10:46 | pavlínečečka |  written.
Moje nejlepší kamarádkaaa, poslední dobou. Je to smutné, jak se pěkně vystřídaly :D Nechápu, jak si může myslet, že se prostě nic neděje. Asi zapomněla celý ten rok a všechny moje reakce na jakoukoliv věc, co se ho týkala. Přečti si část imperceptible nebo pár článků tady od února do prosince. A vůbec, nebudu tady řešit lidi, které bych nepojmenovala zrovna slušně. Nezapomeň mu ukázat, co tady píšu.
Teď jsem mohla pěkně jít na Radegast s flaškou v batohu s nima. Ale mamce se nelíbí moje uši a řekla, že půjdu příště. Jenže příště se na mě všichni vykašlou! Prý se na mě těšil, to určitě.
Vyjebaná zlatokopkaaa.
Včerejší večer byl.. moc pěkný. S mojí nejlepší kámoškou jsme se celkem dobře bavily. Nebyla tam jenom ona, ale víc informací asi psát nebudu, protože by si to každý vyložil po svém a mě už nebaví, jak si všichni všechno vyloží jak chtějí a pak jsou nejchytřejší na světě a přitom ví úplné hovno.
Dneska jdu s Majinkou bruslit a bude to fajn. Mohla bych s sebou vzít i moji nejlepší kámošku, jenže to asi nic neřeší, takže to neudělám. Ale je fajn mít zásoby :D
Hádej, s kým jsem si včera psala. Asi nebude tak hrozná a asi bych ji měla začít mít ráda, když se mají rádi. Každopádně jsem si akorát potvrdila, že je ten člověk úplně bez charakteru. Škoda, že jsem na to nepřišla dřív.
Mám ho nejradši na světě.
Chtěla bych se tomu smát i jinak než zoufalým smíchem.
Dneska večer to asi moc nepůjde.
To přijde, neboj ;) ale asi to nebude s tebou.

true story II.

9. března 2011 v 15:30 | pavlínečečka |  written.
Ano, rok 2011 je ten naprosto nejzkurvenější rok v historii. Modlím se. Fakt. I když to neumím.

DEVÁTÉHO března.

9. března 2011 v 7:54 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lgdoaeattw1qaeb8po1_500_large
Bitch. Vstala jsem v sedm hodin a mé uši už nebyly mýma ušima. Slyším fakt málo a bolí to a jsem chudáček, takže mamka řekla, ať zůstanu doma. Nestěžuju si, protože a) můžu pěkně ležet v posteli, b) můžu napsat dopis a pohled, na který jsem nějak neměla čas, c) aspoň doženu skluz v Ordinaci a Superstar a v neinternetovém a d) nebudou svou existencí obtěžovat moje okolí jisté osoby. Mám se tak skvěle! Raduj se z maličkostí.
Zdálo se mi o Frantovi. Byl to celkem pěkný sen. A vím kdo se mu líbí, haha! A nikomu to neřeknu, protože mi to dává pocit výlučnosti. Škoda, že nikdo kromě něho nezná hlášky z Přátel.
Myslela jsem, že nikdy nenajdu stejného blázna jako jsem já, ale zázraky se dějí. Očividněěě.
Mrzí mě, že se moje uši rozhodly neuskutečnit můj dnešní výlet na bruslích. Snad bude více takových krásných jarních dní, abych to mohla zorganizovat třeba v pátek nebo v neděli.
Jestli si myslíš, že tohle je jenom otázka času, tak není.
Nějak mě zase začlo bavit tady psát a nejradši bych psala velice sáhodlouhé články o mých filozofických myšlenkách, že na každou svini se voda vaří, že jsou to všichni kokoti a že já jsem nejlepší na světě a mám vždycky pravdu, jenom o tom možná ještě nevíte. Ale o tom až příště.
SO STAY IN THE RAIN STAY THROUGH THE PAIN.

OSMÉHO března.

8. března 2011 v 21:53 | pavlínečečka |  written.
5162061521_1c226fb702_o_large
už mě nebaví pořád něco každému vysvětlovat. už mi psal dokonce i ten idiot, který vždycky píše strašně inteligentní kecy a dělal, že všemu zase strašně rozumí. asi si někdo stěžoval. chudáčeeek.
zamilovala jsem se do té frantovy písničky. kdyby to nahrál profesionálně tak přísahám, že bych se zaručila za to, že s tímhle prorazí. a všichni by ho milovali ještě více než teď a já bych říkala vidíteee? a tuhle složil pro mě.
dneska jsem zažila jedno zajímavé objetí, které mi vyrobilo celkem hodně pozitivní energie a nechápu, čím to je.
byla jsem s kristinkou v musicu, dokonce jsem přežila ten cigaretový smrad. přiznávám, že od té doby co jsem přijela z lyžáku mám chuť zhřešit. ale neudělám to.
zkazil měěěěěě.
ale je moc hodný.
musím zkusit bílou horkou čokoládu a taky musím omezit konzumaci rafaella.
dneska mi nepřišel žádný pohled, tak jsem smutná.
nestihla jsem ani tu ordinaci, ani superstar. ve všem skluuuuz.
doufám, že zítra bude tak krásně jako dneska, abych mohla vytáhnout sluchátka, mobil, brusle, zimňojarní bundičku a abych se mohla jet projet úplně nejdál po hrázi.
začala jsem zase mít chuť jet jen tak do ostravy pro nachos. rozmazlenkaaa.
mají kvůli mně tichou domácnost.
dneska jsem se u térezky přežrala jejich česnekových jednohubek a popcornu, který normálně moc nejím.
nechci si kapat ty odporné kapky do ušíí!
stalo se ti někdy, že ses na člověka začala dívat z ničeho nic jinak?
myslíš jako zezadu?


SEDMÉHO března.

7. března 2011 v 22:30 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_letjv7jdjt1qc1j5so1_500_large
Dneska jsem zjistila, že vypínat si mobil, aby se mi nedovolali rodiče se fakt nevyplácí. Slibuju že už to nikdy v životě neudělám. Zajímalo by mě, kolikrát ještě budu muset říct, že víc už se to pojebat nemůže, aby to už konečně byla pravda! :D Ale ne, teď už se to spíš akorát ještě více zamotává. Rozmotej tooo.
Nesnáším svého malého bratra, který se o mně začne bát, když nepřijdu domů na minutu přesně! Kdo to mohl tušit.
Přeorganizovala jsem kontakty v mojí pětce a už tam jsou jenom ti, co tam patří. Vlastně těžko říct, jestli tam patří nebo nepatří, ale to zjistím asi až někdy později.
Odpadl mi program na pátek, hlásíte se někdo?
Musím omezit chození do čajky, skoro se za sebe stydím! Jenže vodárnu, co chutná jak ryba a rybízový ledový čaj jen tak někde nenajdu. A opice z pralesa patří do pralesa, kde je na ně nejhezčí pohled!
Zítra budu s Terezinkou a dozvím se novinkyyy. Těším se.
Zajímalo by mě, kdo komu říkal, že nesnáším Hanu! :D Ironie je, že se o mojich nesympatiích jejím směrem dozvěděli všichni až teď, zrovna když se to trošku obrátilo.
Máme ve třídě novou spolužačku a celkem ráda bych s ní navázala nějaký kontakt, jenže to neumím.
Zítra musím stihnout dva díly Ordinace a nějaké ty castingy Superstar. Zase začínám mít trapné problémy, to je prvním krokem k úspěchu.
Taky bych měla do soboty stihnout aspoň prvních pět sérií Přátel, abych ho pořádně rozdrtila! :D
Kdybys mi před měsícem řekla, že to skončí takhle, vysmála bych se ti.

ŠESTÉHO března.

6. března 2011 v 22:12 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lhjvcvidro1qdt1tdo1_500_large
složil mi písničku. je skvělá. je skvělý. jsou skvělí. i když to jsem si o jistých lidech myslela taky. a není tomu tak dávno. smutnéé ;))
byla jsem dnes s kamarádkami, které mají stejný problém jako já. nebo spíš stejné zkušenosti se stejnými lidmi. bylo to dobré. škoda, že danielové jsou kokotové.
zítra jdu do čajky s tajným člověkem. stejně se asi brzo odtajní, ale to je jedno. ti, co neznají okolnosti, by si mohli myslet, že jsem trošku kráva. jenže já je znám a nikomu je vysvětlovat nemusím.
už asi ani nechci, protože nikdy nevíš, kdo ti podrazí nohy zrovna když to čekáš nejmíň. stává se. smůlka prostě. pak se nediv.
why should you live, why should you cry, when you're so tired of everything nice.
you wanna die but it's so hard.
miluju ho.

ČTVRTÉHO března.

4. března 2011 v 21:21 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lh7mw0uert1qfke2io1_500_large
není na to slovo.
jenom se divím, že ti ještě není trapně.
je fakt k smíchu, žes to byla zrovna ty, kdo mě utěšoval.
žes říkala, že horší to být nemůže.
mělo už to být jenom lepší.
přeju ti, abys to zažila.
počítám s tím, že jsi zase nechtěla chtít.
přeju si, aby se čas vrátil.
jestli jsem někdy dříve říkala, že jsem na dně, beru to zpátky.
včera jsem poznala, kdo je nejúžasnější člověk na světě.
mimochodem ta čepka byla pod postelí.
nechápu, jaks mohla zrovna ty mluvit o tom, že tamten člověk nezná pojem přátelství.
sama ho neznáš.
kdyby to bylo aspoň poprvé.
být hankou tak se fakt bojím.
a nezmůžeš se ani na promiň.
je ti asi jasné, žes skončila.
škoda že tady není ten nejlepší na světě.
sobecká až to bolí.
kamarádka jak má být.
a tos doufala, že tobě by to neudělala.
doufám, že je ti ze sebe aspoň pěkně na blití.