Duben 2011

PROČ?

27. dubna 2011 v 23:15 | pavlínečečka |  written.
proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč? proč?

.. a neuděláš nic.

DVACÁTÉHO ŠESTÉHO dubna.

26. dubna 2011 v 22:22 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_l2nj7zqjll1qbe5pao1_500_large
co se mi honí hlavou?
* rozhodla jsem se, že sem budu psát více v bodech a udělám si z tohohle blogu svůj soukromý status, protože mých 341 přátel nemusí vědět všechno.
* přišel mi dneska pohled z japonska, makedonie a taiwanu! tři dny se radujme! taky mám radost, že mám svoje miminka konečně u sebe, protože (řekněme si to upřímně) jsem měla docela strach, aby mi s nimi moje zlato něco neprovedlo.
* moje zlato mi nechtělo půjčit desmonda do střídavé péče!!!
* mají dům jako z the sims! a za oknem pěknou kytičku.
* v jeho pokoji se příjemně poslouchá bouřka.
* jeho maminka chválila můj pevný stisk a udělala chlebíčky, které mi chutnaly.
* když jsem jela domů, bylo vtipné vidět, proč ten člověk nenastoupil :DD
* nechce se mi na zítřejší tři hodiny do školy, kurva!
* nemáte někdo na půjčení bělítko? jestli ano, pujčte mi ho někdo ve škole, prosím, potřebuji zfalšovat omluvenku. maminka mi zkřížila plány!
* ještě se musím rozhodnout, jestli zítra půjdu do houslí, nebo radši napíšu učitelce, že nepřijdu, protože bych to musela složitě komplikovat.
* nesmím zapomenout jít na úřad, zaklepat na dveře číslo 242 a dožadovat se nálezu mojí občanky! připomeňte mi to někdo, prosííím!
* asi to vidím tak, že zítra po páté hodině si půjdu sama sednout do musicu s netboočkem a vemu s sebou i pohledy a rovnou je i pošlu. že mě to nenapadlo dříve!
* docela by mě zajímalo, proč nesnáším smajlíky s pomlčkou, ale u toho, co dává pusinku ji pokaždé napíšu!
* jehňata jsou nejroztomilejší mláďata hned po slůňatech!
* je mi líto kačenky, má fakt hroznou smůlu.
* uvažuju o tom, že na pouť nepůjdu a budu místo toho léčit toho simulanta! :-*

no to by stačilo, mohla bych toho napsat ještě moc, ale to se mi už nechce. BROU PRINCEZNY :*

DVACÁTÉHO PÁTÉHO dubna.

25. dubna 2011 v 21:41 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lisu3bercr1qemllno1_500_largevysvětlete mi někdo, proč mi ta fotka přijde tak strašně vtipná! :D
mám se dobře, moc dobře. docela dost mi zvedlo náladu dnešní odpoledne s kristinkou a dnešní podvečer s vendulkou a cigaretami!
byl to poslední pakl a od teď z nás bude nekuřácký pár. ale ještě musím zkonzumovat ten zbytek, co jsem si půjčila od babičky :D škoda, že o tom neví. jo, jsem děsná.
jsem ráda, že jistí lidé zase vypadají jako by je pojezdila sekačka, protože jistí další lidé se budou mlátit do hlavy za to, jak byli dementní. tím jsem si jistá, ať si každý říká co chce. v kombinaci s těmi statusy je to jasná zpráva. vždycky se mi strašně líbily takové ty trapné slovní spojení jako "jasná zpráva" nebo "co tě nemá".
a je mi jedno, že jistým lidem asi dojde, že mám na mysli zrovna je, protože. teda upřesněme si to, je mi to jedno u jedné poloviny jistých lidí, u té druhé moc ne. pokud to nechápeš, tak se ani nesnaž.
mocmoc se těším na zítřek a na pulp fiction. a na mojeho maroda, který už doufám není marodem ani trošku!
brácha začal poslouchat dobré písničky jak cyp. škoda, že mi některé připomínají jisté lidi, ale začal mít talent na hledání lepších a lepších, nějakých takových, které ještě neasociují některé věci. táák.
mimochodem, nesnáším velikonoce. byla jsem třikrát celá mokrá, přišel na mě marek, kterého ode dneška oficiálně nesnáším. a taky nesnáším strejdu, který mě zmlátil jalovcem a vůbec to nebylo něžně, i když jsem ho výslovně žádala, aby se snažil!
bavila jsem se se sestřenkou a v anglii jí asi zabiju, ale ze začátku to bude v pohodě. ukradla bráchovi padesát korun a říkala, že to není pravda. jako by to měla zapotřebí zrovna ona!
mám čímdál větší chuť zorganizovat můj plán na prázdniny, i když to bude největší ilegálnost všech ilegálností!! a pozvu všechny! :D
bratr byl dneska na akci u palačinky a přišla tam její matka a vyhnala je :D
KIKI! ZNÁM TOHO KLUKA CO DNESKA V ČAJCE POBLIL STŮL!
už bych docela ráda šla do školy, protože mi chybí, jak se s tadeášem smějem mladému polčákovi nebo žambochovi.
majtanová mi právě píše, že mě nepotřebuje k životu! SKONČILAS! :DD
moje plíce mi jednou opravdu poděkují.
zítra si vezmu brýle, ať vypadám, že jsem intelektuálně na výši. snad to pomůže. HELP!

DVACÁTÉHO ČTVRTÉHO dubna.

24. dubna 2011 v 22:39 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_kxlt2tuljy1qabn8to1_500_large
dneska jsem si vydělala první peníze pomocí vystoupení s ostravičkou! :D můj otec je celý nadšený představou, že budem hrát na všech rodinných oslavách a svatbách v nejbližší době.
moje zlato dnes pustili z nemocnice, tak mám radost!
trošku mě osprchoval déšť když jsem spěchala za ginger. byly jsme v čajce a bylo to super a pak jí dal můj bratr pusu, protože byl zhulený neboco a choval se divně.
napsala jsem pohled do anglie, angličance s velice divnou adresou. pochybuju, že jí to dojde, taková adresa nemůže existovat.
harry potter v češtině je stejně trapas!
jsem mírně nervózní z úterka. mírně nervózní je asi trošku slabé slovo.
teď mi došlo, že by to byl dneska rok a půl ;)
všechno zlé je pro něco dobré, že.
:-*

DVACÁTÉHO TŘETÍHO dubna.

23. dubna 2011 v 22:49 | pavlínečečka |  written.
Evzmtvbap7jagprt93nl.0_large
dnešek byl namáhavý. zajímalo by mě, proč si poslední dobou připadám, jako když máš ve snu pocit, že je to sen a pak máš pravdu a probudíš se.
dopoledne jsem byla s bratrem v ostravě. měla jsem strašnou chuť mu říct to, co mu nesmím říct ani náhodou. neudělala jsem to. dali jsme si longra a tak. bylo to docela příjemné sourozenecké posezení do té doby, než jsem ho naštvala tím, že jsem mu místo coly načepovala 7up a řekl mi, že se mnou jel stejně jenom proto, že s ním nechtěl jet nikdo jiný. a taky jsem se dozvěděla, že si všichni jeho kamarádi včetně úžasného staše (
koupila jsem mému zlatu velkého medvěda a přesnídávky a rohlíky a jogurty a byla jsem ho navštívit v nemocnici. porušili jsme pravidla. čekám mononukleózu. doufám že až po anglii. ale stojí to za tooooo :))
nemohla jsem najít východ z nemocnice. ztratím se fakt všude. pak jsme šly s térezkou k nám. dala jsem si lasagne! térezka mi vysála. to dělávali kdysi jiní lidé, škoda že už se to nikdy nezopakuje. dejv je lhááááář! :D a sára dájná.
jsem prý blázen. potřebuju nutně úterý, ať mi přijde aspoň jeden pohled nebo dopis! dneska jsem napsala dalších pět pohledů. závidím strejdovi a už mu nikdy další pohledy posílat nebudu! dostává některé o dost hezčí než já a pak jsem naštvaná a závidím mu! takže jsem napsala jeho newyorčance a budu mít takyyyyy! když tak nad tím uvažuju, tak jsem nakonec ráda, že to nikdo nedělá se mnou, jsem na to asi moc závistivá, to by nešlo :D
ještě jsem zapomněla napsat o naší dnešní bitvě s časem, kterou jsme prohráli.
strašně podstatný článek plný strašně podstatných detailů.
isn't it?
P.S. pořád mě miluje ten taiwanec a už si mě našel i na facebooku!!

DVACÁTÉHO PRVNÍHO dubna.

21. dubna 2011 v 22:05 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_li2d0eqgop1qcw3z2o1_500_large
Mám radost jedině z pohledů a smsek. Dneska mi přišel jeden z Číny, popsaný čínštinou! A taky z Filipín a z Běloruska :) A teď čekám dopis z Ukrajiny, Finska, Taiwanu, Litvy a Holandska! Plus nějaké ty pohledy ze zemí, které předem nevím. Ááá!
Jinak jsem nešťastná, protože moje zlato je v nemocnici. Fakt super, na prázdninový pobyt. Snad ho budu moct v sobotu navštívit.
Mimochodem je strašně úžasné, že na hotelu mojí bohaté kamarádky bude mívat soustředění jistý volejbalový tým s jistým volejbalistou, který je na seznamu "Lidé, kteří by se nemuseli vyskytovat v mém okolí a můj život by byl hned veselejší".
V neděli mám zase vystoupení.
Zítra jedem slavit narozeniny malé Térezky. A snad pak něco podniknu s Kačenkou, s níž jsem mimochodem včera seděla v parku a projížděl tam ožralý rodič, co mě neporodil a dávala jsem mu zabrat.
V sobotu po návštěvních hodinách mám v plánu se společensky unavit s velkou Térezkou a pak u ní i spinkat, což bude určitě docela legrace :D vzhledem k tomu jak se chová, když je společensky unavená.
Hej sakra, jsem úplně chudá! A můžu si za to sama a ještě k tomu mě pak píchá na plících jenom když jdu rychlým krokem do školy! :D Moje fyzička už není to co bývala..
Můj strejda konečně přišel o panictví. Je mu 47. Jo smějte se, já se směju ještě teď. Doufám, že tak dopadne i ten, co se už tak dlouho snaží, aby o to přišel, ale pořád se mu to nedaří.
Dneska zmlátili Vlčka. Ne že by si o to nekoledoval už delší dobu, ale je mi ho celkem líto. Asi to vypadalo fakt hrozně, protože když to Kryštof říkal, málem se rozbrečel.
Konec příběhu.

SEDMNÁCTÉHO dubna.

17. dubna 2011 v 21:39 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_ljkqdrwuf01qfh1iuo1_500_large
musím napsat článek už jenom kvůli tomu, jaké úžasné kotě jsem našla! mám se unaveně. a vzhledem k tomu, že jsem teď spala skoro tři hodiny a jeden z počátečních příznaků mononukleózy je únava, tak to není nic dobrého. s mým štěstím onemocním tou hnusnou nemocí zrovna někde v autobuse v tunelu mezi pevninskou částí evropy a britskýma ostrovama. a co pak jako. nakazím tam zas půlku lidí jako tenkrát na táboře.
dneska jsem měla jít někam se sklářem, ale nechtělo se mi kvůli mojí únavě.
po zkoušce s ostravičkou jsem si šla sednout pěkně na lavičku a četla jsem další z půjčených knížek, každopádně na tu první to nemá ani zdaleka.
rytmus zas dneska v superstar válí :D
udělala jsem překvapení, které asi neudělá ani zdaleka takovou radost, jakou by udělalo mně, ale snad to aspoň trošku pomůže :))) nebudu tady psát co, protože by si to tady NĚKDO mohl přečíst i přes výslovný zákaz chození sem!
docela mě štve, že prázdniny budu mít zase zabrané ostravkou. ale stejně ho mám nemocného, takže nebudu mít nic lepšího na práci.
miluju když sklář řekne mám s tebou řeč a pak se od něho stejně nic nedozvím nebo naopak, dozvím se nějakou totální sračku která vůbec nedává smysl.
aspoň že zítra nemáme s***orka.
nemám ani korunu! fakt ani korunu! a mamka řekla, že mám zítra poslední možnost jí donést ten šátek, jinak že na mě kašle. to je katastrofa! protože nebudu mít za co posílat pohledy a nebudu mít za co si kupovat různé věci, které potřebuju k životu! tak mám dneska depresi a musím počkat, až to mamku přejde. dneska říkala, že když ve skříni vidí svoje šátky, chce se jí brečet, takže jí buď musím ztratit všechny, aby už ji nemělo co rozbrečet, nebo mám prostě smůlu a ona mi ty peníze prostě nedá. mám to ale smutný život.
těším se zítra do školy, protože máme na devět a ještě k tomu tam nebudou někteří lidi! :P
navíc mi to pěkně vyhovuje, protože dokončím překvapení!
dneska to jsou větší sračky než obvykle, dobrou noc!

PATNÁCTÉHO dubna.

15. dubna 2011 v 21:57 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lawj673qip1qzdiqvo1_400_large
jestli mi někdy přijde pohled s takovýma známkama a s takovým rukopisem, přísahám, že i kdyby byl ten člověk z antarktidy, tak za ním pojedu a budu mu líbat nohy!
zjistila jsem, že kdybych teď otěhotněla, byla bych naprosto nepoužitelná matka, co se bojí své dítě jenom zvednout a mít ho chvilku v ruce. málem jsem dostala křeč z toho, jak jsem se bála abych mu nerozmačkala to měkké co má na hlavě. ale je fakt roztomilýýý!
škoda že nevyšla ta dnešní čajka. brzo vyjde, musí!
dnešní dopoledne se mi dost zamlouvalo.
jsem moc moc smutná, protože moje zlato má asi fakt vážnou nemoc a já jsem se mu smála, že fňuká kvůli trapné chlapské rýmečky! a taky jsem smutná, protože návštěvní hodiny nemůžou probíhat.
fakt nevím, co tady budu dělat, vzhledem k tomu, že tamten incident opravdu nebyl sen. začínám z toho všeho magořit a moc se mi to nelíbí.
moc bych chtěla s majinkou na ten eurocamp, jenže jsem momentálně znepřátelená s člověkem, co mě porodil, protože jsem mu ztratila šátek. šátek, jež mi nechtěl půjčit a důrazně mě před jeho půjčením žádal, abych ho hlavně neztratila, jinak mi nevrátí tu tisícovku, co mi dluží. takže jsem bez peněz a ještě ke všemu kvůli tomu ten člověk dneska brečel a já jsem ho nemohla obejmout, protože by ze mě cítil cigarety :D
dneska jsem za tři hodiny přečetla nejbožejší knihu na světě. mnohem lepší než nějaký posraný hamlet! jedna z nejvtipnějších knížek, jaké jsem četla! jednou nohou v blázinci. trefné.
dneska jsem tak nějak přemýšlela a vzpomněla jsem si na to, jak mi jedna milá slečna volala zhruba před rokem a půl a brečela, že viděla tamtoho krásného vyžehleného, jak se líbá s peroxidkou. mohla by si znásobit tak trilionkrát to, jak jí bylo a třeba by se pak přestala blbě divit, proč to nejde.
chybí mi moje kočka kačka, neviděla jsem ji věky věků! a sere mě, že zítra musí na jejich hotel! záměrně tady píšu o jejich hotelu, protože chci ať mi závidíte bohatou kamarádku :DD
zítra mě čekají čtyři hodiny hraní na housle. a pak asi tak další dvě hodinky doma, protože se těším na tu úžasnou etudu!
čéééést.

ČTRNÁCTÉHO dubna.

14. dubna 2011 v 21:26 | pavlínečečka |  written.
Kdybych neměla svoje zlato, které mi stoná doma, asi bych byla tam někde nízko. Ještě to nedokážu pojmenovat. Rok 2011 se mi asi fakt za něco mstí. Jinak to není možné.
Prosím, vyliskejte mě, až budu chtít zase vědět věci, které akorát ještě zhorší tenhle posraný rok. Jsem v tomhle nepoučitelná. A už vůbec nikdy mi nedovolte půjčovat si cizí mobily.
S***rek mě nemá rád. Což mi připomíná, že potřebuju vyřídit nový studentský průkaz. Těším se, až se mě bude ptát, jak přesně jsem ho ztratila a jak se bude beztak vychvalovat, že jemu by se to nikdy nemohlo stát a že má svoji peněženku už od narození a vezme si ji do hrobu.
Potřebuju, aby mi hned teď přišla SMSka! :))
Hynek má prostě nejlepší články na celém světě sakra!
Potřebuju pohledy s Krtečkem. A dneska jsem si koupila 4 boží obálky. Podstatné informace jak cyp.
Taťka ještě není doma. Zvláštní.
Chen-Ho loves my handwriting and everything I've shared with him. Škoda že už nevím, kterou pohlednici jsem mu poslala a co jsem na ni psala! Tohle je první nevýhoda, na kterou jsem přišla.
Miluju tu novou verzi Čierného orechu a ještě více miluju, jak to úžasně zní. (aspoň v mojich uších, nevím jak to zní z venku.) A nejlepší je, jak hraje Gabča do našeho pizzicata!!
Těším se na zítřek. Udělám si studijní volno a navštívím moji nemocnou Térezku. A bude to fájn. A pak jdu někam s Ginger a bude to taky fajn a ne že ne!
Potřebuju obejmout! Ale od něěěj!
Sluníčko ve tmě.
:)))))))

TŘINÁCTÉHO dubna.

13. dubna 2011 v 21:43 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lfacl3inhc1qgvjiro1_500_large
Zní to sice hezky, ale nefunguje to tak. Vlastně ani nevím, jestli chci aby to tak fungovalo. Každý papír se dá znova počmárat. Smůlka.
Moje kočka Kačka má dneska narozeninky a je z ní velká holka. Už jsem jí objednala dáreček, z kterého bude mít stoprocentně největší radost na celém světě! Doufám že jí nikdo nedá nic lepšího, to by mě docela naštvalo.
Zítra píšem z ruštiny, chytrý Vyvijalek našel řešení všech testů, které nám kdy Ručková dá, ale dal je na facebook, ať si to všichni stáhnou, hlupák!
Tak nějak mě začlo bavit chození na devět, i když máme na osm. Ale hodinka v parku ráno je fakt lepší než někde v posluchárně zeměpisu s debilní M**ínovou. (To kdyby náhodou hledala svoje jméno na Googlu.) Obzvlášť když Pajinku nikdo nezapsal do třídní knihy!
Štve mě, že je nemocný, protože se mi fakt stýská. Chci vidět jeho ďolíček! a tááák ;)
Štve mě, že umřelo to ochočené jehně, které jsem měla vidět!
Štve mě, že se mnou Beáta údajně končí kvůli věci, kterou mi ani nechce vysvětlit ze svého pohledu! Tohle fakt miluju. Hlavně že jsem marná.
Mám ráda svoji paní učitelku houslí, protože už na mě neřve, když jí řeknu že jsem necvičila a ještě je s ní docela sranda. A baví mě toooo.
Celé dnešní odpoledne jsem strávila psaním pohledů a dopisů a nelituji toho!! Ale škoda, že dneska nevyšla ta čajka. Snad brzo!
Třídní schůzky dopadly celkem v pohodě. Ale naštval mě S***rek, který mi na lísteček napsal s průměrem 3,1 čtyřku! A taky piča K**p, který mi tam napsal 2-, i když si rozhodně takovou známku vůbec nezasloužím! A vůbec, profesoři GPB jsou kokoti! :D
Musím si jít nalakovat nehty a okoupat se. SEEEEEEEEEEEEEYA.

DESÁTÉHO dubna.

10. dubna 2011 v 9:45 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lh8hvfwrsy1qeqzrno1_500_large
možná, že se rok 2011 obrací k lepšímu, ale nechci to zakřiknout. tento víkend byl docela vyčerpávající, ale rozhodně si nestěžuju. na tančírně jsem ztratila hlas a napadl mě kašel. viděla jsem tam obě skvělé úžasné volejbalistky a i když jsem pořád opakovala, že je vidím, nevadilo mi to tak moc, jak jsem čekala. térezka se opila jak dobytek a ležela tam na tom, s kterým si skoro nablila do huby :D
včerejšek byl boží boží božíí :) a pátek vlastně taky, akorát se mi chtělo brečet, když jsem viděla ten pohled, který jsem u něho ještě nikdy v životě neviděla! přeju si, aby bylo v budoucnu božích božích božích dní co nejvíce.
nechce se mi dělat nic do školy a nechce se mi vstanout. nechce se mi zajít do alberta pro debilní citronku, kterou maminka bezpodmínečně potřebuje a nechce se mi dělat ze sebe dneska člověka. dokonce se mi nechce jít ven, i když jsem domluvená s majinkou, za což mě určitě zabije, až si to přečte :D ale chci tě vidět drahá, takže by ses třeba mohla stavit!
dneska musím bezpodmínečně napsat dopis na ukrajinu, na taiwan a do holandska. a taky pohled do finska a do ameriky. sice už se k tomu dokopávám týden, ale dneska to musím splnit, protože se chci konečně těšit na odpovědi! jsem zvědavá, z čeho zaplatím známky.
těším se na středu. jdu do čajovny s kačou K. a verčou N. pokud si teda verča N. pamatuje, že to slíbila :D mohlo by to být dost dobré.
víte coooooo? mám se faaaaaaajn :))))

BE POSITIVE

4. dubna 2011 v 22:52 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_liow1cbsxn1qi3anpo1_500_large

i don't envy when i see my ex with other girl. - parents always tought me to give my used old toys to the poorer ones.


ČTVRTÉHO dubna.

4. dubna 2011 v 19:08 | pavlínečečka |  written.
200532_inmsg_large
JÁ NEMÁM SLOV!!! :D fakt.
dneska se mi narodil bratraneček Matyášeček ;)

TŘETÍHO dubna.

3. dubna 2011 v 22:38 | pavlínečečka |  written.
Zaprvé: Začala jsem číst Hamleta a jsem na straně 25. Potom se mi naskytly lepší věci na práci.
Zadruhé: Měla jsem dneska poprvé navštívit kostel za účelem vidění bohoslužby a těch dalších věcí, protože mě to poslední dobou celkem zajímá. Ale místo toho se mi pro změnu naskytly lepší věci na práci :))
Zatřetí: Dnes jsem ztratila svou úžasnou barevnou popsanou peněženku. Byla v ní stovka, občanka, kartička zdravotní pojišťovny, ISIC karta, čipovka na autobus, lístek do ZOO zdarma, permanentka do divadla a kondom. Tak jsem fakt šťastná.
Začtvrté: Každým dnem se více a více utvrzuju v tom, že všechno zlé je pro něco dobré. Dnešní rozhovor byl fakt k smíchu, obzvlášť když to všechno nazývá mou srandovní hrou. Haha.
Zapáté: Včera jsem byla s Kačenkou a opily jsme se slivovicí s džusem. Je mi celkem špatně, jenom si na tu chuť vzpomenu. Moje drinky fakt stojí za to. Ale bylo to fááájn.
Zašesté: Zjistila jsem, že asi planu.
Zasedmé: Mám dobrý pocit, protože jsem konečně našla Kristinčin sešit ZSV! Dobře, nebudu lhát, našla ho mamka, každopádně je to důvod k oslavě!
Zaosmé: Až na tu peněženku se mám fakt dobře :) Což je docela divné vzhledem k tomu rozhovoru z dneška a vzhledem k celé té situaci..
Zadeváté: Vezmu Kačenku za slovo, koupím si zítra nový deníček v Prontíku (přesně vím který!), začnu do něj psát a už v něm nebude ani jedna zmínka o něm. A o ní ;) A ten starý hodím do krabice. Mám tak skvělé nápady, že se musím sama poplácat po zádech!!

PRVNÍHO dubna.

1. dubna 2011 v 23:09 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_lgxoj2vtei1qevzu6o1_500_large
feel lost inside myself.
Z nikoho jsem si dneska nestihla udělat pořádnou srandu, tak jsem z toho trošku smutná. A nepřišel mi žádný pohled ani dopis, z toho jsem smutná hodně moc. Ale já to nějak zvládnu. Jinak se mám totiž fakt moc dobře. Dnešek byl jeden z nejpěknějších dní za poslední dobu.
Gaura mě asi už zase nemá moc rád.
Začala jsem milovat na weheartit sekci "letter".
Daneček má po operaci a měla bych mu napsat, jak se asi má!
Ten obrázek mi připomíná jistý rozepsaný dopis, který beztak ani neexistuje.
Musím jich napsat asi tak milion!! Do Ukrajiny, do Holandska, do Finska, do Taiwanu a tak. Jsem zvědavá, kdy si na to najdu čas, protože musím číst Hamleta.
Úplně kašlu na své kamarádky a štve mě to!
Jenže mně je s ním tak dobřeee :))
Možná budu vodit malého Matýska každý den do školky na půl osmou, což určitě nebude podporovat moji závislost, která je zatím jenom v zárodku.
Dívala jsem se dneska na Mr. Nobody s úžasným člověkem.
Těším se na tančírnu!
Pořád nemám dopsaný ten neinternetový sakra :D
Jenže je to důležité!
Miluju, jak se Beáta vždycky naštve, když jí jednou za sto let udělám stejnou věc, jakou ona mně dělá každým dnem! :P
ŤUŤUŇUŇU :)))))
Těším se s Ginger do čajky jak cyp! :D
Už jsem tam dlouho nebyla. Jdu spáááát.
feelings change, memories don't.