TŘICÁTÉHO PRVNÍHO května.

31. května 2011 v 20:03 | pavlínečečka |  written.

Tenhle svět nemá obdoby. Začínám to tady všechno nesnášet. Mluvila jsem s ním. Říkal, že je to úplně normální a strašně si protiřečil. Byl nervózní a smál se strojeným smíchem. Sám byl k smíchu. Měla jsem chuť ho vyfackovat na místě, aby se kurva vzpamatoval. Vysvětli mi, proč to takhle musí být. Už se nebudu do ničeho míchat, on bude mít stejně strach i tak.
Nenávidím školu nejvíc na celém světě. Bojím se, že budu dělat komisionálky, když tady teďka zase nebudu do konce týdne a příští týden od čtvrtka taky. SFRK je toho schopný. Bude to tím, že nemá babu. A kdyby ji měl, tak ji bude stejně podvádět, to je totiž normální. Řekla bych že dokonce formální sociální norma.
Dneska jsem dostala ze ZSV jedničku. Ani nevím, kdy jsem podobnou známku dostala.
Přišel mi pohled z Kuby. Krásný.
Mamka mi donesla omalovánky s Krtečkem. Pošlu je té japonské paní, se kterou si budu vyměňovat "cuuuute stationeries aso". Bude mít radost nejvíc na světě.
Poslala jsem Polčákovi slohovku a jsem z toho rozesmutnělá.
Zítra jedu do Ostravy vystupovat tam jak kretén a ve čtvrtek do Veselí nad Moravou, kde budu taky vystupovat jak kretén, ale nevadí mi to, protože mě tam nikdo nezná.
Ztratila jsem mobil. Naštěstí ho má Bea. Nejhorší půlhodina v mém životě. No dobře, našly by se milionkrát tisíckrát horší, ale skoro jsem se rozbrečela :D Nejlepší je, že mamka je naštvaná, i když se neztratil. Příště jí nic neřeknu!
Dneska to bylo smutné a zároveň moc pěkné. Dopadne to dobře, ať už to dopadne jakkoliv
Kristinko, nechci tě opustit navždy! Budeme stále kamarádky na život a na smrt.
Potřebuju, aby se to realizovalo a ne jen bralo v úvahu!
 


Komentáře

1 kristen. | 31. května 2011 v 22:25 | Reagovat

tak jo. naživot a nasmrt! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.