DVACÁTÉHO OSMÉHO června.

28. června 2011 v 22:42 | pavlínečečka |  written.
Alcohol-beer-booze-cigarette-drink-drinks-favim.com-53622_large
tohle bude dlouhé, to si kurva piš.
poslední dny jsou náročné. až moc! ve všech ohledech. nejvíc v tom, ať se na některé věci nepřijde. proto o nich jdu napsat sem, chápeš ne.
včera byl krásný den. kristinečka moje lásečka (jo, vím že teď blinkáš z toho jak je to buzerantsky trapné, ale vymyslela jsem to sama a s lásečkou!) měla narozeniny. uzavřely se nám známky. mám samé trojky úplně. překvapily nás dvě sympatické paní u řeky. měly žluté bundy a nápis městská policie a byly strašně důležité. nadýchala jsem 0,00 a byla to halda jak cyp kámo. asi to tak osud chtěl. některých mi bylo fakt líto, ale stejně jsem si pak vypila melounovou vodku, kterou jsem před těmi sympatickými ženami schovala. snad nechodí na můj blog, to by byla sranda, no. p.s. musíme příště do té čajky. snad tam nepřijdou taky.
dneska jsem vstala a šla k tondovi pro flašku melounové vodky, kterou taky schoval. bohužel neměl takové štěstí jako já. pak jsem doufala, že nepotkám rodiče. pak jsem si šla do alberta pro (žlutého) monstera, pro růžové orbitky, které začínám milovat a pro máslové croissanty, což osud asi taky chtěl. pak jsem doufala, že kžšníková nevidí, jak se jí schovávám za sloupem na autobusáku. pak jsem doufala, že je rčková fakt tak blbá, jak vypadá. pak jsem doufala, že najdu autobus, který jede tam kam chci. našla jsem. pak jsem doufala, že pojede i na správnou zastávku. nejel. pak jsem doufala, že se v havířově neztratím navždy. navždy ne. pak se ten hodný řidič nabídl, že mě hodí kam chci. doufala jsem, že mě nehodí kam chce on. nehodil. dala jsem mu deset korun. pak jsem doufala, že podle machovy navigace trefím, protože je docela vtipná. pak jsem doufala, že se dneska opiju jen tak light, abych mohla brzo domů a abych nezvracela. nepovedlo se. jo a žvak chodí s terkou! maras!
všude sláma, co mi udělala pěkně nepěkné červené fleky na nohách. strašně moc skvělí lidi, které jsem chtěla vidět tak dlouho! 8 litrů čuča a tak. úžasný maaaach! chci ho tady ve frýdku! (kamarádsky, kdyby někoho zajímalo). hecovali jsme, kdo dá více loků toho hnusného čuča. vyhrála jsem. 45. hej kámo nedělej že jsi namrdaný ty píčo. bylo to hodně hodněěěěě. hodně zajímavé. vylila jsem si na ksicht asi dvě deci vodky. a poprala jsem se svou indispozicí a dokonce jsem ušla strašně moc metrů, abych ostatním zajistila zásoby vody!!!
čtyřikrát? to už radši ani nepočítej.
najednou sedím na zastávce. autobus jel před 4 minutama a já mám vybitý mobil tyvole! všichni mě opustili a seděla jsem vedle postižené holky, co si povídala s imaginárním čmelákem. tak nějak mi došlo, že mám tou dobou vlastně ostravičku, paráda. fakt bych tam měla začít chodit.
přijdu domů a přijde návštěva. moc milá návštěva.
pokračování příštěěěěěěěěěěě.
mám nepříjemný pocit, že po mně všude lezou klíšťata. moje fobie se vrací.
terka je stejně tak strašně hezkáááá! chci její oči a vlasy.
a víte co? koupím si jednu zelenou čočku. a taky koupím ještě jednu hnědou, ale ne pro sebe.
tenhle typ článků mi nevyhovuje, to už budete vědět fakt všechno!
poprvé a naposled
hej víš co uděláme? půjdeme se ožrad do prahy a zpádky, co dy na do?
kocovinka navečer
p.s. nejsem taková alpa, jak to z tohohle blogu vypadá. je to všechno shoda náhod. jo a taky totiž chci, ať to vypadá drsně a ať mi všichni závidí, jak mám skvělý život.
jo a fakt miluju toho, co je nejchytřejší na světě a se super rovnými zuby bude kunda jak cyp, co si o tom myslíš ty?
nespletla jsem se v něm, JE TO POŘÁD STEJNÝ! ;)
ale takhle to nezakončím.
snad všichni pochopili, že ta záležitost s tím ať všichni závidí je sranda. doufám, že jste se aspoň smáli.
zakončím to nějak lépe
:-*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.