DVACÁTÉHO PÁTÉHO června.

25. června 2011 v 17:51 | pavlínečečka |  written.
Tumblr_krsaphfmeo1qzecayo1_500_large
fakt díky, že už o tomhle blogu ví zas skoro všichni. to abych se zase přestěhovala! nebaví mě sem psát, když si tady nemůžu psát cokoliv mě napadne.
fakt nechápu, jak jsme mohli během třech hodin uklidnit všechen ten humus, co tam zbyl. ale bylo to dobré dobré dobré :)) nic se nerozflákalo, akorát koberec utrpěl spáleninu třetího stupně. ale s tím se tak trošku počítalo.
nechápu, jak se ke mně do bytu mohlo vlézt dvacet lidí.
trošku mě znervózňuje ta voda, kterou někdo vylil z okna, aby nás uklidnil a aby nikdo nekouřil přímo před vchodem. doufám že nikdo nehodí pokec s M. M se ptala, kolik nás tady pařilo.
víte co? chci fakt vědět, co bude za měsíc. nechápu nic. nechápu, jak se něco tak šíleného může dít. ale je to krásné. krásně krásné. dneska jsem sice říkala, že je to blbost, ale nevím co si mám myslet zrovna teď.. a stejně nevíte o čem mluvím, tak nedělejte, že víte.
vy jste fakt děvky..
jaká byla? jaký byl?
vždycky ses chtěla líbat v dešti.
můžete mi někdo vysvětlit, proč se mi stávají věci jako z filmu? děkuji.
zbořili mi bratra a nalili mlíko do ciniminis ve skleničce.
je mi líto tadeáše a vím úplně přesně jak mu je. doufám, že si chudáček malinký nebude muset zažít všechny hnusné věci, které se mi už někdy přihodily.
musím se jít vyspat, protože tahle noc byla dost náročná. hlídat všechny jestli zrovna neblijou mimo záchod je docela vyčerpávající činnost.
články od lindy, kiki a báry ve mně vyvolaly nostalgickou vzpomínku na moji zamilovaneckou éru postříkání tomovou vodou z flašky!
objednala jsem si dneska se šnekovrahem pizzu a bylo to pěěěknéééé.

nechápu nic ;))))

P.S. M už ví kolik nás tady bylo a co se dělo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.